Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Baykal Trakya'ya geliyor

19 Mayıs 2008 / 20:59
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 29 Mayıs Perşembe günü Kırklareli'ne gelecek

Baykal geliyor

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 29 Mayıs Perşembe günü Kırklareli'ne gelecek

Baykal, 1 günlük Kırklareli gezisine Lüleburgaz Ahmetbey'den başlayacak ve Kakava Festivali'nin açılışına katıldıktan sonra Kırklareli'nden ayrılacak

HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, 29 Mayıs Perşembe günü Kırklareli'ne gelecek. Baykal, 1 günlük Kırklareli gezisine Lüleburgaz Ahmetbey'den başlayacak ve Kakava Festivali'nin açılışına katıldıktan sonra Kırklareli'nden ayrılacak.
CHP Genel Başkanı Baykal'ın önümüzdeki Perşembe günü ilk durağı Ahmetbey Beldesi olacak. Baykal, saat 12.45'te Ahmetbey Belediyesi'nce yaptırılan Kültür Merkezi'nin açılışını gerçekleştirecek.
Baykal, buradaki törenden sonra Lüleburgaz'a gelerek saat 14.30'da kısa bir süre önce hizmete giren Lüleburgaz Kapalı Pazar Yeri'nin açılışını yapacak.
Baykal, açılış töreninin ardından Lüleburgaz Belediyesi'ni ziyaret edecek ve DSP'den CHP'ye geçen Belediye Başkanı Emin Halebak ile ilk kez makamında bir araya gelecek.
Baykal'ın bir günlük gezisindeki üçüncü durağı Babaeski olacak ve CHP Genel Başkanı burada saat 16.00'da yapımı yeni tamamlanan Kapalı Pazar Yeri ve Hal Binası'nın açılışını yapacak.
CHP Genel Başkanı Baykal'ın Kırklareli programının finalini ise 18. Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali oluşturacak.
Babaeski'den saat 17.30'da Kırklareli'ne gelecek olan Baykal, burada Festival Korteji'ne katılacak ve Festival Alanı'ndaki açılış konuşmalarının ardından hazırlanan program uyarınca saat 19.30'da Ankara'ya gitmek üzere Kırklareli'nden ayrılacak.

Görünüm

Bu haber toplam 784 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri