Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bayramda İSPARK'lar ücretsiz!

03 Aralık 2008 / 17:46
İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSPARK, Kurban Bayramı’nın ilk iki günü yol üstü otoparklarda yine ücretsiz hizmet verecek.
Kurban Bayramı’nın ilk iki günü yol üstü otoparklar ücretsiz.... Sosyal Belediyeciliği ilke edinerek başarılı çalışmalara imza atan İSPARK, Bayramın ilk günü 8 Aralık Pazartesi ve 9 Aralık Salı günü yol üstü otoparklarda İstanbullulara ücretsiz hizmet verecek. Açık ve kapalı otoparklarda ise bir değişiklik olmayacak ve ücretli hizmet verilecek.

İSPARK Genel Müdürü Kadir Gurbetci, dini ve milli bayramlarda yol üstü otoparklarda ücretsiz hizmet verdiklerini ancak bazı noktalarda ortaya çıkan niteliksiz işletmecilerin bunu istismar edip, para talep ettiklerini belirterek, İstanbullulardan dikkatli olmalarını istedi.

Vatandaşların şikayeti için 0212 274 20 20 numaralı İSPARK Hizmet Hattı, Kurban Bayramı’nda İstanbulluların hizmetinde olacak. Güvenli ve modern otoparkları, güler yüzlü personeli ile otoparklar üzerinde oluşmuş kötü imajı silmeyi ilke edinen İSPARK, dini ve milli bayramlarda vermiş olduğu ücretsiz hizmetlerle İstanbulluların beğenisini kazanmaya devam ediyor.


AA

Kaynak:
Bu haber toplam 1086 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri