Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BBP'de lider arayışları sürüyor

06.04.2009 05:22
BBP, yönetimi 45 gün sonra yapılacak kongre için hazırlıklarını sürdürüyor. Genel Sekreter Topçu, İstanbul'un ardından İzmir'de de toplantı yapacak.
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Sekreteri Yalçın Topçu, Genel Başkan yardımcıları Mustafa Destici ve Osman Tüfekçi, Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Türk, 11-12 Nisan Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) toplantıları ve önümüzdeki 45 gün içerisinde yapılması gereken Olağanüstü Genel Kurultay öncesi istişare toplantısı yapmak üzere İstanbul'da bir araya geldi.

Marmara Bölge Başkanı Osman Tüfekçi koordinatörlüğünde İstanbul MKYK, MDK ve YİK üyeleri ile İstanbul İl Başkanı Kazım Ayaydın ve İstanbul İcra Kurulu ile yapılan istişare toplantısında, elim kaza sonrası kriz yönetimi ile ilgili konular gündeme geldi. Ayrıca toplantıda merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun misyonu ve Büyük Birlik Partisi'nin dostu sevindiren, karşıtlarını üzen bir birlik ve beraberlik ile ilkelerinden taviz vermeden yola devam edilmesi kararı açıklandı.

Yazıcıoğlu'nun siyasi vasiyeti olan "Şeffaf Süreç Yönetimi ve Büyük Aile" modelinin Büyük Birlik Partisi'nin kazandığı belediyelerde eşzamanlı olarak uygulamaya başlatılması kararına varıldı.

Bunun için projenin mimarı Cevdet Tellioğlu'nun denetiminde bir yerel yönetimler uzman ekibinin bir araya getirilmesi ve uygulama içinde yetkin akademisyen kadrolarla ve dünya teknoloji devleri ile irtibata geçilerek sistemin tüm zemininin hazırlanmasına karar verildi.

Yalçın Topçu ve Mustafa Destici, istişare toplantılarının ikinci ayağı olan İzmir toplantısına katılmak üzere yola çıktı.
Bu haber toplam 1640 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri