Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Bedelini ödeyeceksin Delgado"

23 Aralık 2008 / 15:11
Galatasaray'a karşı alınan 4-2'lik yenilgi sonrasında Mustafa Denizli futbolcularından hesap sordu.
"HEPİNİZ HAYALET GİBİYDİNİZ"
Denizli'nin futbolcularını "Hiçbirinizi tanıyamadım... Hepiniz hayalet gibiydiniz. Böyle top oynanmaz, bu şekilde devam ederseniz çok can yanar" diye uyardığı ortaya çıktı.

"BEDELİNİ ÖDEYECEKSİN DELGADO"
Denizli'nin kırmızı kart gören Delgado ile 20 dakika başbaşa görüşürken "Dikkatli olman lazımdı. Sen bu takamın kaptanısın ve yaptığın her şeye özen göstermen gerekir. Bir daha böyle birşeyi sende görmek istemiyorum. Ayrıca bu hereketin de cezasız kalmayacak haberin ola" diyerek tepkisinin dile getirdiği de sızan bilgiler arasında.

"BENİM GİBİ İNANIN YETER"
Tecrübeli teknik adamın bu uyarılardan sonra diğer futbolcularına "Tüm bu olanlara, bu takıma inanmasaydım ligin ortasında gelen teklifi kabul etmezdim. Toparlanacağız ve gerçek Beşiktaş'ı herkese göstereceğiz. Gidenlerimiz ve gelenlerimiz tabii ki olacak. Benim inandığımın yarısı kadar inanırsanız şampiyon oluruz" dediği belirtildi.

Denizli'nin toplantıda "gidenlerimiz" diye bahsettiği kişilerin başında Anthony Seriç, Tuna Üzümcü ve Ali Tandoğan'ı kast ettiği ettiği ve tecrübeli teknik adamın yönetime "Teklif gelmesi durumunda" Bobo ve Gökhan Zan için de "Gönderilebilir" raporu vereceği iddia edildi.

Mustafa Denizli'nin transferdeki bir numaralı ismi Gaziantepspor'da oynayan Murat Ceylan için yönetime rapor verdiği belirtilirken, Gaziantepspor'un Ekrem Dağ'ın transferinden kalan 500.000 dolarlık ödeme için bu transfere sıcak bakmadığı belirtildi.
Kaynak:
Bu haber toplam 878 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri