Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Belözoğlu: 'Fenerbahçe'de kalıcı olmak istiyorum'

23 Aralık 2008 / 12:05
Emre Belözoğlu, ikinci yarının kendisi ve takımı için çok önemli olduğunu söyledi.
Fenerbahçe Vapuru'nun emekliye ayrılması nedeniyle düzenlenen veda turuna katılan ve bir süre de geminin dümenine geçen Emre Belözoğlu, tarihi vapurun son kaptanı olmanın sevincini yaşarken, Fenerbahçe'de de kalıcı olup Can Bartu, Cemil Turan, Oğuz Çetin gibi kalıcı olmak istediğini söyledi.


Vapurun, veda turu için Kabataş İskelesi'nden Boğaza dümen kırdıktan sonra, Karadeniz çıkışına doğru geri dönüp Kabataş'a doğru yol almaya başladığı veda turundaki Fenerbahçe Vapuru, Boğaz Köprüsü'nü geçip, Dolmabahçe'ye doğru yol almaya başladığı sıralarda, dümene geçen Emre Belözoğlu, Kabataş vapur iskelesine kadar gemiyi kullandı.LİG VE TÜRKİYE KUPASI'NI BİZ KAZANACAĞIZ
Fenerbahçe'de ilk yılı olduğunu, çok büyük bir camiada top koşturduğunu ve değerleriyle Fenerbahçe'nin vazgeçilmez bir camia olduğunu belirten Emre Belözoğlu, Can Bartu ve Cemil Turan gibi sembol isimlerden biri olmak istediğini söyledi.


Emre Belözoğlu, Fenerbahçe gibi büyük camiada olmanın gururunu yaşadığını da belirterek, "Ben uzun yıllar Fenerbahçe'de oynamak ve futbolu Fenerbahçe'de bırakmak istediğimi her fırsatta söylüyorum.


Belki lige kötü bir başlangıç yaptık ama, son maçlarda bizden beklenen oyunu sergilemeye çalıştık. İyi bir devrearası geçirdikten sonra önümüzdeki dönem daha iyi sonuçlar alınacağını düşünüyorum.


Çünkü artık sakat oyuncumuz kalmayacak ve konsantre olmamız gereken 2 kupa olacak. Sakatlıklardan yana hiçbir sorunu kalmayan takımımız, ligin ikinci yarısında daha da başarılı olacak. Lig şampiyonluğunu ve Türkiye Kupası'nı biz kazanacağız." dedi.

Bu haber toplam 926 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri