Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"BEM-BİR-SEN YILIN SENDİKASI"

15 Aralık 2008 / 18:42
Bem-Bir-Sen’e “Yılın Sendikası”, Genel Başkan Mürsel Turbay’a ise “Yılın Sendikacısı” Ödülü Verildi.
Bem-Bir-Sen’e “Yılın Sendikası”, Genel Başkan Mürsel Turbay’a ise “Yılın Sendikacısı” Ödülü Verildi

Büyük Anadolu Gazetesi tarafından Anadolu da şaibesiz, düzgün çalışma kriterlerine uyan ve yaptığı hizmetlerden dolayı belediye başkanları, bürokrat, sendika ve sivil toplum kuruluşları olmak üzere çeşitli kategorilerde ödül verildi.

Türkiye nin 52 ilinde abonelik sistemiyle dağıtılan Büyük Anadolu bağımsız fikir gazetesi tarafından Ankara Mola Hotel’de 14.12.2008 Pazar günü düzenlenen 14. Onur Ödülleri ödül töreni ve gecesinde Bem-Bir-Sen “Yılın Sendikası” Ödülüne layık görülürken, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay’a ise “Yılın Sendikacısı” ödülü verildi. Turbay, ödülünü, geceye katılan Enerji-Bir-Sen Genel Başkanı ve Memur-Sen Genel Mevzuat Sekreteri H.Bayram Tonbul’dan aldı.

Enerji-Bir-Sen ve Genel Başkanı H.Bayram Tonbul'un da ödül aldığı gecede bir konuşma yapan Genel Başkan Mürsel Turbay, gücünü üyelerinden alan bir sendikanın genel başkanı olarak mensubu olmaktan dolayı gurur duyduğunu ifade ederek, çalışanların hak ve taleplerinin mücadelesini yılmadan vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi. Turbay, verilen ödülü üyeleri adına aldığını vurgulayarak, geceyi düzenleyen Büyük Anadolu Gazetesi yetkililerine teşekkür etti.


Kaynak:
Bu haber toplam 2092 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri