Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Beni Galatasaraylı diye sevmiyorlar'

19 Eylül 2008 / 21:26
Cengiz Semercioğlu'nun Full Ekran'ın bu akşamki konuğu Hıncal Uluç oldu. Semercioğlu sordu, Uluç yine kendine has cevaplar verdi.
Haftanın medyatik gelişmelerinin değerlendirildiği Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu Full Ekran'a Hıncal Uluç konuk oldu.

Uluç, yazar-okur ilişkilierini değerlendirirken, internetin faydası konusuna girdi. Önceden bir okurun yazara ulaşması için mektupla bir hayli zaman geçirdiğini ancak internet sayesinde anında tepkilerini yazara ilettiklerini söyledi.

'SAÇMALAMA HINCAL'

'İnternette pek vakit geçirmiyorum' diyen Uluç, sadece Sabah üzerinden kendi maillerine baktığını ve bir de yazısını kaleme alırken Google'dan faydalandığını söyledi. Uluç, gelen maillerde 'Yine saçmalamışsın Hıncal' şeklinde tepkilerin yanında 'Hıncal seni kişi olarak beğenmem ama bugün hakikaten müthiş yazmışsın' yönünde de mailler aldığını belirtirken 'Bunların yüzde 90'ı Fenerbahçeli okurlarım. Çünkü beni fikir olarak beğeniyorlar ama Galatasaraylıyım diye sevmiyormuş görünüyorlar' dedi.

ERGUN VE ALTAYLI BEĞENDİĞİM YAYIN YÖNETMENLERİ

Sabah gazetesinde, Genel Yayın Yönetmeni Ergun Babahan'la fikri anlamda hiçbir ortak yanlarının olmamasına rağmen çok uyumlu çalıştığını söyleyerek 'Fatih Altaylı da öyleydi' dedi.

haber7


Bu haber toplam 954 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri