Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beşiktaş'ta Hayrettin Atağı

07 Temmuz 2008 / 09:58
Beşiktaş, İbrahim Toraman'la birlikte kadro dışı bırakıp satışa çıkardığı İbrahim Üzülmez'in yerine oyuncu arayışına başladı .
Siyah-beyazlı ekip, sol kanat oyuncusu Hayrettin Yerlikaya için Sivasspor'la temasa geçti. Sivasspor, Hayrettin'e karşılık 1 milyon euro ve genç Aydın'ı istedi.

Hayrettin atağı

Menajer Engin, Uygun'u arayıp kolaylık sağlanmasını istedi Sivas'ın, "Bir milyon euro ve Aydın'ı verin" isteği reddedildi.

HER YIL İSTENİYOR
İBRAHİM Üzülmez'in kadro dışı bırakılmasıyla solbek arayan Beşiktaş, Sivaspor'un kapısını çaldı. Her sezon bir çok kulübün transfer listesine giren ancak Sivas'ta kalan Hayrettin Yerlikaya için nabız yoklandı. Sivas'ın bu oyuncuya karşılık 1 milyon euro ve Aydın Karabulut'u istediği
öğrenildi. Yiğidoların bu isteği "makul" bulunmazken Beşiktaş, "Aydın'ı kesinlikle vermeyiz. Üstelik istenen rakam da abartılı" mesajı verdi.

GELMEK İSTERİM
HIRSLI, hırçın ve mücadeleci yapısıyla dikkat çeken Hayrettin, "Sivas'ta forma giymekten mutluyum. Beşiktaş'ta oynamayı da isterim. Yeter ki iki kulüp anlaşsın" diyerek zorluk çıkarmayacağını gösterdi. 27 yaşındaki Hayrettin, solbek ve sol kanatta görev yapabiliyor. Menajer Sinan Engin'in, Bülent Uygun'u arayıp, bu transfer için kolaylık gösterilmesini istediği öğrenildi. Transfer birkaç gün içinde netleşecek.
Kaynak:
Bu haber toplam 1048 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri