Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bir demet nostalji

30 Ağustos 2008 / 18:08
AH O ESKİ TÜRK FİLMLERİ... NASIL BİR İZ BIRAKTI HAFIZANIZDA KİM BİLİR? KİMİMİZ GÜLEREK HATIRLAR, KİMİMİZ HÜZÜNLE...AMA HEPİMİZ İSTİSTASIZ BİR YA DA BİRKAÇ TANE TÜRK FİLMİ REPLİĞİNİ EZBERE BİLİR...


O CÜMLELER BİZE O GÜNLERİN NAİFLİĞİNİ HATIRLATIR BELKİ, BELKİ DE GEÇMİŞTE KALAN ÇOCUKLUĞUMUZU...
SİZLER İÇİN UNUTULMAZ TÜRK FİLMİ CÜMLELERİNİ DERLEDİK. İYİ SEYİRLER...


SENİN ANNEN BİR MELEKTİ YAVRUM.


GÜZEL OLDUĞUNUZ KADAR KÜSTAHSINIZ DA…

SİZE BABA DİYEBİLİR MİYİM AMCA?TANRIM, GÖRMÜYORUM!


YARABBİM GÖRÜYORUM, GÖRÜYORUM!KIZIMIN PEŞİNİ BIRAKMAK İÇİN NE KADAR İSTİYORSUN?AZ KAZANIYORUM BELKİ AMA NAMUSUMLA, ALNIMIN TERİYLE KAZANIYORUMN'OLUR GERÇEGİ SÖYLEYİN DOKTOR, YAŞAYACAK MIYIM?


N'AYIR, N'OLAMAZ!BEN FAKİR BİR GENCİM, SEN İSE ZENGİN BİR FABRİKATÖRÜN KIZISIN.EVLENİNCE PEMBE PANCURLU BİR EVİMİZ OLACAK.


RECA EDERİM DUYGULARIMLA OYNAMAYIN.


NEDEN AĞLIYORSUN ANNECİĞİM? / HAYIR YAVRUM AĞLAMIYORUM. GÖZÜME TOZ KAÇTI.SENİ SEVMİYORUM, SENİNLE OYUN OYNADIM, BUNU ANLAMADIN MI HALA? SEN BENİM MAKYAJ MASRAFIMI BİLE KARŞILAYAMAZSIN

FAKİRSİN SEN. FAKİR! FAKİR!BANA YILLAR ÖNCE ÇILGINCASINA SEVDİĞİM BİR KADINI HATIRLATTINIZ.PEKİ, BANA YAZMIŞ OLDUĞUN AŞK DOLU O MEKTUPLAR, MEĞER HEPSİ YALANMIŞ. NEDEN, NEDEN?

HAYIR SİZ KOVMUYORSUNUZ, BEN VAZİFEMDEN İSTİFA EDİYORUM.


SAADET DOLU YUVAMIZA KARA BİR GÖLGE DÜŞÜRDÜN.BİZİM GİBİ İNSANLAR ŞEREFLERİ İÇİN YAŞARLAR, NAMUSLARI İÇİN ÖLÜRLER. AMA SEN BUNU ANLAYAMAZSIN

 

ÜSTLENDİĞİN VAZİFE ÇOK MÜHİM KEMAL, BU GÖREVİ LAYIKIYLA YAPACAĞINDAN EMİNİM.


TANRIM NE KADAR BEDBAHTIM.

OLMADI NERİMAN, YAPAMADIM.. SENİ UNUTAMADIM.


BEN SIRTIMDA TAS TAŞIR, YİNE SENİ OKUTURUM YAVRUMYIKIL KARŞIMDANHAYIR.. DURUN..! KEMAL SUÇSUZDUR.. ARADIĞINIZ SUÇLU BENİM !BABANIN KANINI YERDE KOMA OĞUL.YAPTIM, YAPTIM AMA NİYE BİR SOR ?


GELEN VURDU ! GİDEN VURDU ! BİR GUN BENİM DE VURMA SİRAM GELECEK !BİR KERE DAHA KARŞILAŞIRSAK, KADERE İNANACAĞIM...EVİNİN KADINI ÇOCUKLARININ ANASI OLACAKSINAVRUPA'DA AMELİYAT OLMASI GEREKİYORPARAYLA DEĞİL SIRAYLA ANAM BABAM SIRAYLA....BEN ARTİK YARIM BİR İNSANIM.


Kaynak:
Bu haber toplam 6196 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri