Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BOMBA! Olay transfer teklifi

02.12.2010 08:26
Yılın bomba buluşması Gizli buluşma nerede kimle gerçekleşti? Yiğit Bulut şoke olacak!

Bu haber Yiğit Bulut'un kalbine inecek biliyoruz ama açıklayalım.
Mehmet Ali Birand'a Ciner grubundan bomba gibi bir teklif yapıldı.

Birand ile Turgay Ciner, bugün öğlen Papermoon'da biraraya geldi. Gizli buluşmada Ciner, Mehmet Ali Birand'a Habertürk TV'nin başına geçmesi için açık çek verdi.

BİRAND NE YANIT VERECEK?

Mehmet Ali Birand, süper bir teklifle gelen Turgay Ciner'e henüz bir yanıt vermedi. Düşünme zamanı isteyen Birand'ın Habertürk'e geçmesi durumunda ekibini de götüreceği söyleniyor. Böyle bir durumda Doğan grubu hem Kanal D ana haberin anchorman'inden olacak hem de CNN Türk'te büyük bir kan kaybı yaşanacak.

BİRAND CNN TÜRK'TE RAHATSIZ

Mehmet Ali Birand'ın bir süredir CNN Türk'te rahatsız olduğu biliniyordu. İrfan Şahin'in gelmesiyle birlikte Birand'ın görevden alınacağı söylentileri ayyuka çıkmıştı. Hatta yaz ortasında bu operasyon gerçekleşir gibi olmuş ancak CNN Türk, Birand'ın yerine koyacak isim bulamadığı için askıya alınmıştı.

YİĞİT BULUT KAPININ ÖNÜNE Mİ KONACAK?

Habertürk TV'nin olay ismi Yiğit Bulut'a bu gelişmeyle birlikte yol göründü. Yiğit Bulut'un, Mehmet Ali Birand'ın gelmesi durumunda kanalda barınması zor görünüyor...

HABERTÜRK'TEN JET AÇIKLAMA

Ciner Medya Grup Başkanı Kenan Tekdağ'dan bomba transfer girişimi ile ilgili Gazeteciler.com'a açıklama geldi. Tekdağ, açıklamasında, Mehmet Ali Birand'ın Yiğit Bulut'un yerine Habertürk TV'nin başına geleceği iddiasının doğru olmadığını söyledi. Tekdağ, Birand ile Turgay Ciner arasındaki görüşmenin nedeniyle ilgili bir yorum yapmadı.
 

GAZETECİLER.COM
 

Bu haber toplam 1222 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri