Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Birileri köşe Bayhan rezil!

20 Kasım 2008 / 18:52
Popstar'ın jüri üyeleri dahil bir çok kişi köşe olurken birbiri ardına piyasaya sürdükleri popstarlar ise ziyan sebil oldu!
İNTERNETHABER

Popüler kültürün pop starlarının şimdi neler yaptıklarını merak ediyor musunuz? Evet kimse merak etmiyor; ancak onlar yine de birilerine ders olsun diyerek yaşadıklarını anlatıyor. Bayhan, ünlü olduk; ancak şimdi hiçbir iş yapamıyorum derken anlattıkları tüyler ürpetti!

Yapımcılarının köşe olduğu, jüri üyelerinin program başı milyonları aldığı popstar yarışmalarının kurbanları, yaşadıkları o şaşalı günleri arkalarında bıraktı. O isimlerden biri olan Bayhan, geçtiğimiz yıl polisle girdiği silahlı çatışma sonrası gözaltına alınmış ardından da çıkarıldığı mahkeme tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

CEZAEVİ GÜNLERİNİ ANLATTI

Daha önce de kuzenini öldürmek suçundan 1998 yılında 5 yıl hüküm giyen Bayhan, parasız kaldığı yollarda pazarda tezgahtarlık yaptığını, örgü örüp çakmak süsleri satarak geçimini sağladığını söyledi. Bu sabah Show tv ekranlarında yayınlanan "Herşey dahil" programına katılan Bayhan, yaşanılan onca şeyden sonra İstanbul'dan uzaklaşmasının kendisi için en iyi kaçış olduğnu söyledi. Tanınmanın ve şöhretin kendisine hiçbir kazandırmadığını anlattığı görüntülerinde Bayhan, yine bu dönem içinde çobanlık yaptığını söylerken, kendini tutamadı.

POPSTARLAR (!) ŞİMDİ NE YAPIYOR

Popstar Firdevs: Yarışma ile gelen şöhreti iyi değerlendirip hemen albüm çıkardı. Onun albümü de diğerlerininki gibi beklenen ilgiyi görmedi. Firdevs şimdi Anadolu şehirlerinde ikinci sınıf kulüplerde sahne alıyor

Popstar Abidin: Aşktan Yana albümünü çıkarttı. 150 binin üzerinde sattı ama o albümden para kazanmadı. Abidin, albüm sayesinde köylerden kasabalara kadar gidebildiği her yerde 200’e yakın konser verdi. Hiçbir festivale hayır demedi


Kaynak:
Bu haber toplam 1162 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri