Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Biz Kaç Kişiyiz"ATV'yi Bastı

25 Temmuz 2008 / 10:13
Tuncay Özkan, biz kaç kişiyiz grubunu toplayıp ATV'nin İstanbul merkezini bastı
ATV ana haber Tuncay Özkan'ı çileden çıkardı. Öyle bir fotoğraf yayınladı ki haberleri izleyen Özkan'ı yerinden zıplattı.

Özkan'ı çıldırtan fotoğraf şok bir belge olarak ekrana geldi. İnternethaber'in haberine göre fotoğrafta Tuncay Özkan, Ergenekon'da kilit rol oynadığı öne sürülen Muzaffer Tekin ile birlikte görüntülenmişti.

Fotoğrafı ATV ana haberde gören Tuncay Özkan küplere bindi. Hemen telefona sarılan Tuncay Özkan, kendisine bağlanan atv editörlerine küfür ve tehditler yağdırdı.

İnternethaber'e konuşan ATV habercileri, Tuncay Özkan'ın kanalın haber koordinatörü ile görüşmek istediğini anlattılar. Özkan, bu isteği yerine gelmeyince "Ben size gününüzü gösteririm. Biz kaç kişiyiz görürsünüz" diyerek tehdit etti.

Hemen ardından "Biz Kaç Kişiyiz" grubundan bir çok kişi ATV'yi telefon yağmuruna tutmaya başladı. Özkan'ın düğmeye basması ile ATV'nin telefon santrali kilitlendi.

Özkan bununlada yetinmedi. Onun işareti ile ATV önünde çok sayıda kişi protesto gösterisi için toplandı. Ellerinde Tuncay Özkan'ın fotoğrafını taşıyan Biz Kaç Kişiyiz üyeleri eylem yaptılar... Aynı görüntüler ATV'nin Ankara bürosu önünde de yaşandı.
Kaynak:
Bu haber toplam 1538 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri