Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Bize inanın ve dua edin."

29 Mayıs 2008 / 06:33
Sabri: Bize inanın ve dua edin!

Milli Takımın yıldızı Sabri 'Uruguay yenilgisine üzüldük ama yıkılmadık. Hep öyle olmaz. Şampiyonaya iyi başlamak amacındayız. Karşımda Ronaldo olsa hiç farketmeyecek' değerlendirmesi yaptı.

Milli takımın yıldızı Sabri, amaçlarının Türkiye'yi sokağa dökmek olduğunu ve hırs içinde Portekiz maçına hazırlandıklarını söyledi. Sabri 'Türkiye'ye selam yolluyoruz. Bize inanın ve dua edin. EURO-2008'e iyi bir başlangıç yapıp Türkiye'yi sokaklara dökeceğimize inanıyorum' mesajı verdi.

EKSİKLERİMİZİ GÖRDÜK

Sabnri 'Uruguay maçı bizi üzdü. Ama ümitsizliğe düşmedik. Eksiklerimizi görmemiz açısından çok iyi oldu. İstediğimiz performansı ortaya koyamadık. Bu hep böyle gidecek anlamına gelmez. Daha istekli bir şekilde oynarksak Avrupa şampiyonasında iyi maçlar çıkarırız' şeklinde konuştu.

BENİM İÇİN BÜYÜK GURUR

Milli oyuncu '3 kişi ayrılacak. Ya ben gidersem diye düşünmedim dersem yalan olur. Gidersem az da olsa üzülürüm ama burada olmam bile büyük bir gurur. İyi konsantre olursam karşımda Ronaldo da olsa farketmez. İsme değer vermem. Gerekli cevabı sahada vermeyi tercih ediyorum' dedi.

Güneş / Haber7

Bu haber toplam 882 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri