Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bosna-Hersek maçının yankıları sürüyor

11.09.2009 10:32
Otoriteler, Bosna beraberliği sonrası Dünya Kupası şansımızın kalmadığını ileri sürdüler ve faturayı Fatih Terim'e çıkardılar

A Milli Futbol Takımı'nın Bosna Hersek ile deplasmanda 1-1 kalmasının yankıları hala sürüyor. Türk spor basını, elemelerde son iki maça dört puan geride giren ay-yıldızlıların işini mucizelere bıraktığını belirttiler. Otoriteler 2010 Dünya Kupası yolunda umutların Bosna beraberliği ile bittiğini ve bunun sorumlusunun da Fatih Terim olduğunu iddia ettiler. İşte spor yazarlarının görüşleri: Levent Tüzemen (SABAH) : Yediğimiz gol uydurma bir faul olsa bile çileden çıkmayacaksın. Euro 2008'deki mucize melekleri bu kez sırtımızda yoktu ve galip gelemedik. Erman Toroğlu (Hürriyet) : İsviçre maçında yaşananlar henüz belleklerdeyken, bu kaçıncı olay? Semih kendi takımında bile doğru dürüst oynamıyor. Fatih Tekke'yi görmezden geliyorsun. Milli Takım işi şahsi kaprise girmez.

CEYHUN GÜLSELAM FANTEZİSİ!
Mehmet Demirkol (Milliyet) : Ceyhun Gülselam fantezisi göz önüne alındığında Bosna Hersek karşısında savunmadan top yaparak çıkmakta zorlanmamız sürpriz değildi. Ersun Yanal (Vatan) : Fatih Terim'in tribüne gönderilmesiyle takımın dengesi bozuldu. İsmail Köybaşı tercihi bir riskti ve İsmail ikinci yarı herhangi bir katkı yapamadı. Hasan Şaş (Habertürk) : Hamit Altıntop sakat değilse ve o yüzden oyundan çıkmadıysa, neden kenara alındığı konusunda hocamız Fatih Terim'i eleştirmem gerekir.

VOLKAN KARŞILIĞINI ALAMADI!
Bosna Hersek karşısında kalesinde devleşen ve maçın yıldızı olan Volkan Demirel, 1-1'lik sonuca üzüldüğünü söyledi. Mutlak 4 gol pozisyonunu kurtaran ancak iyi oyununun karşılığını alamayan milli eldiven, artık rakipleri Bosna'nın Estonya ve İspanya sınavlarında puan kaybetmesini bekleyeceklerini söyledi. Bosna Hersek karşısında kalesinde devleşen ve maçın yıldızı olan Volkan Demirel, 1-1'lik sonuca üzüldüğünü söyledi. Mutlak 4 gol pozisyonunu kurtaran ancak iyi oyununun karşılığını alamayan milli eldiven, artık rakipleri Bosna'nın Estonya ve İspanya sınavlarında puan kaybetmesini bekleyeceklerini söyledi.

 

sabah

Bu haber toplam 1280 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri