Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Böyle girişimi yok!

19 Mayıs 2008 / 20:48
Bursa merkez Yıldırım ilçesinde bir amfi tiyatronun tribününün beton direğine çıkıp 6 saat görevlileri uğraştıran adamın intihar gerekçesi saç baş yoldurdu.
Bu kadar komik intihar girişimi yok!

Bursa merkez Yıldırım ilçesinde bir amfi tiyatronun tribününün beton direğine çıkıp 6 saat görevlileri uğraştıran adamın intihar gerekçesi saç baş yoldurdu.

Bursa merkez Yıldırım ilçesinde bir amfi tiyatronun tribününün beton direğine çıkarak intihar girişiminde bulunan kişi, polisin yaklaşık 6 saat süren çabaları sonucu güçlükle ikna edilerek indirildi.

Yıldırım Belediye Binasının önündeki Ahmet Taner Kışlalı Meydanı'ndaki amfi tiyatronun tribününün beton direğine çıkan bir kişinin intihar girişiminde bulunduğu ihbarını alan güvenlik güçleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve 112 Acil Servis ekipleriyle olay yerine gitti.

Adının Orhan Şahin olduğu öğrenilen kişi, evinin önündeki arsaya başka bir ev yapıldığını, bu nedenle evinin güneş görmediğini belirterek, yaşadığı soruna çözüm bulunmasını istedi.

Polislerden, olayı görüntüleyen gazetecilerin yanına gelmesini isteyen Şahin, açıklama yaptıktan sonra ineceğini söyledi. Bunun üzerine gazeteciler Şahin'in yanına gitti.

Devlete ulaşamadığını, bu nedenle intihar girişiminde bulunduğunu belirten Şahin, açıklamanın ardından yine bulunduğu yerden inmedi.

Daha sonra Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin'in gelmesini isteyen Orhan Şahin'e, ''Keskin'in şehir dışında olduğu ve şu an gelemeyeceği'' bildirildi.

Şahin, polisin yaklaşık 6 saat süren çabaları sonucu güçlükle ikna edildikten sonra itfaiye aracının merdiveniyle bulunduğu yerden indirilerek, Bursa Devlet Hastanesine götürüldü.

Kaynak:
Bu haber toplam 930 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri