Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bülent Arınç 10-12 Bakan gider dedi

24.04.2009 10:42
23 Nisan dolayısıyla dün akşam TBMM’de düzenlenen resepsiyona katılan Arınç, kabine revizyonuyla ilgili rakam telaffuz ederek bir tahminde bulundu
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla dün akşam TBMM'de düzenlenen resepsiyona katılan AK Parti Manisa Milletvekili Bülent Arınç, kabine revizyonu konusunda "10-12 bakanın değişeceğini tahmin ediyorum'' dedi.

Bülent Arınç gazetecilerle yapılan sohbet sırasında, "10-12 bakanın değişeceğini tahmin ediyorum" şeklinde bir tahminde bulundu. Arınç, "ama karar Sayın Başbakan'ın" diyerek asıl bilginin Başbakan'da olduğunu işaret etti.

Resepsiyona katılan Erdoğan da, "Kabine revizyonu ile ilgili iki gündür heyecanlı saatler yaşanıyor. Bugün, yarın bir açıklama olur mu?" sorusunu "Revizyon olduğu anda açıklayacağız, sizler de duyacaksınız. Niye böyle telaş ediyorsunuz" diye yanıtladı.

Yanıttan tatmin olmayan gazetecilerin bu kez soruyu, "Teknik direktör olarak takımı ne zaman değiştireceksiniz?" sorusuna gülümseyen Erdoğan, "Bizim takım 25 artı 1" dedi. "Bakanlıkların sayısı değişebilir mi?" sorusuna Erdoğan, "Değişebilir" yanıtını verdi.


Bu haber toplam 1028 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri