Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ben Masumum Eşek Esrarkeş

11.01.2010 18:05
Bulgaristan'da bahçesinde dişi Hint keneviri yetiştiren bir köylü, 'Eşeğim uyuşturucu bağımlısı, esrardan başka ot yemiyor' diyerek kendini savundu.
Bulgaristan'da bahçesinde dişi Hint keneviri yetiştiren bir köylü, 'Eşeğim uyuşturucu bağımlısı, esrardan başka ot yemiyor' diyerek kendini savundu. Eşeğin 'esrarkeş' olup olmadığı test sonucu ortaya çıkacak.
"Trud" gazetesinde yer alan habere göre, bir ihbarı değerlendiren narkotik polisi, Çernogorovo köyünde 35 yaşındaki Petar Mitev adlı köylüye ait evin bahçesine baskın düzenledi. Baskında bahçede dişi Hint keneviri yetiştirildiği tespit edildi.

Gözaltına alınan Mitev, ifadesinde, bahçesinde bulunan esrar bitkileri için ilginç bir savunma yaptı.

Eşeğinin uyuşturucu bağımlısı olduğunu ileri süren Mitev, "Esrardan başka ot yemiyor. Ölmesini istemediğim için ben de mecburen bahçeme esrar ekiyorum" dedi.

 BAĞIMLILIK TESTİ YAPILACAK

Emniyet yetkilileri, Petar Mitev'in söylediklerinin doğru olup olmadığının belirlenmesi için eşeğe uyuşturucu testi yapılmasına karar verildiğini açıkladı.

Buna göre Mitev'in eşeğinden kan örneği alınarak laboratuvarda incelenecek. Eğer eşek uyuşturucu bağımlısı çıkarsa Mitev ağır cezadan kurtulacak.

Ama eşeğin kanında uyuşturucu bulunmazsa Mitev hakkında uyuşturucu yetiştirmenin yanı sıra "yalan ifade vermek" suçlamasıyla dava açılacak. haber10

Bu haber toplam 3936 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri