Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Burası Ermenistan mı kafir?

05 Eylül 2008 / 14:04
Ankara'da trafik yüzünden başlayan tartışma oruç dayağı ile son buldu. Erdal Güzel adlı avukat, tartıştığı dolmuş şoförü tarafından Ramazan'da sigara içtiği için feci şekilde dövüldü...Avukat Erdal Güzel, bugün saat 10.30'da aracı ile trafikte seyrederken
Ankara'da trafik yüzünden başlayan tartışma oruç dayağı ile son buldu. Erdal Güzel adlı avukat, tartıştığı dolmuş şoförü tarafından Ramazan'da sigara içtiği için feci şekilde dövüldü...

Avukat Erdal Güzel, bugün saat 10.30'da aracı ile trafikte seyrederken yanından tehlikeli biçimde geçen dolmuşu korna ile uyardı. 06 J 1770 plakalı dolmuşun şoförü ise aracından inerek Güzel'in yanına geldi ve tartışma başladı.

Avukat Güzel, "Ben aracımın içindeyken, kapımı açtı ve küfür etti. Elimde sigarayı da görünce 'Ramazan günü niye sigara içiyorsun, burası Ermenistan mı kafir?' diye bağırdı. Elinde de bıçak vardı ve bıçağın sapıyla başıma vurdu" dedi. Sol gözünün üstü patlayan Güzel, kayıplara karışan şoför hakkında şikayette bulundu.

Avukat Güzel,"Şoför koltuğumda acı içinde yığılıp kaldım. Vatandaşların yardımı ile kendime gelirken, bana vuran dolmuşçu kaçtı" dedi. Güzel, Çankaya Karakolu'na başvurarak şikayetçi oldu. Ankara Adliyesi Adli Tıp Kurumu'na gelerek rapor da alan Güzel, Ankara Barosu Başkan Yardımcısı Hasan Ürel ile birlikte Savcılığa ifade verdi.
Kaynak:
Bu haber toplam 1092 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri