Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ali Tandoğan'a Trabzon forması

12.11.2010 19:42
Trabzonspor’dan Antalyaspor maçında başından sakatlanan Bursasporlu Ali Tandoğan’ı evinde ziyaret etti.

Bursa maçı için Bursa’ya giden Trabzonspor kafilesinde yer alan yöneticiler asbaşkan hasan yener başkan yardımcısı Necmettin Aytekin Yönetici Osman İlyas, Raif Akar Baş danışman Ali Kemal Denizci ve Bursa Trabzonlular derneği başkanı Orhan Aygün, futbolcu Ali Tandoğan’ı evinde ziyaret ettiler. Necmettin Aytekin, Ali Tandoğan’a “Geçmiş olsun. Her şeyden önce sağlık gelir inşallah kısa sürede sahalara dönersin” dedi.

Asbaşkan Hasan Yener ise 16 numaralı üzerinde Ali Tandoğan yazılı Trabzonspor forması hediye etti. Asbaşkan Yener, “Daha önce seni Trabzonspor’a almak istedik ama kısmet değilmiş. Dilerim kısa sürede sağlığına kavuşursun” dedi. Asbaşkan Yener’in nöroloji uzmanı olduğunu öğrenen Ali Tandoğan, asbaşkan’dan hastalığı ile ilgili bilgi aldı.

Tandoğan ziyaretten çok memnunluk duyduğunu belirterek, “Çok mutlu oldum. Sakatlığım boyunca forma giydiğim takımların sakladığım formlarını bulup düzeltiyordum. Trabzonspor formasını giymedim ama bunu da giymiş kadar oldum. Diğer formalarım gibi Trabzonspor formasını da saklayacağım. Trabzonspor’a bu karşılaşmada başarılar diliyorum. Trabzonspor geçen yıl bizi şampiyon yaptı. Bu nedenle iki kez teşekkür ederim” dedi.

Bu haber toplam 2898 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri