Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Buyrun ben Başbakan

21 Ekim 2008 / 09:46
Başbakan Tayyip Erdoğan bir çağrı merkezinin açılışındaydı. Merkeze gelen bir telefonu cevapladı. Daha sonra bakın neler oldu?
Diyarbakır'da bir GSM şirketinin çağrı merkezinin açılışını yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, merkeze gelen bir telefona cevap verdi. Arayan vatandaşa, 'Dile benden ne dilersen' dedi ama telefonun diğer ucunda Erdoğan'ın olduğuna inanmayan vatandaş fırsatı elinden kaçırdı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapımı tamamlanan yanık merkezinin ek binasının açılışını yaptı. Erdoğan, daha sonra Şanlıurfa Yolu üzerinde bulunan
bir GSM şirketinin çağrı merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

ALO BUYRUN BEN BAŞBAKAN

Bin kişinin istihdam edildiği çağrı merkezinin kurdelesini kesen başbakan Recep Tayyip Erdoğan çağrı merkezi salonunu dolaşırken merkeze gelen telefona cevap verdi. Telefonu cevaplayan Başbakan Erdoğan, "Alo buyrun. Ben Başbakan Recep Tayyip Erdoğan. Talebinizi alalım, ama çok fazla şeylerde istemeyin" dedi.

VATANDAŞ ŞAŞIRDI

Çağrı merkezini arayan vatandaş ise bir süre şaşkınlık içinde kalarak, telefona çıkan kişinin Başbakan olduğundan emin olmadığı için "Aslında ben kontör yüklemek için aramıştım. Neyse daha sonra ararım" dedi.

Kaynak:
Bu haber toplam 826 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri