Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çabuk buraya gel

14 Temmuz 2008 / 14:12
Valencia Aragones'e taktı. Hatta iki gün sonra yeni hoca olarak tanıtılacak. Fener ile yapılan sözleşmeye güveniyorlar.
Gazete, Aragones'in sözleşmesinde tazminat maddesi olmadığını ve İspanyol teknik adamın istediği zaman sarı-lacivertli takımdan ayrılabileceğini iddia etti.

İspanyol spor gazetesi Marca, manşetinden verdiği haberde Valencia kulübünün en büyük mali sorumlusu Juan Villalonga'nın, Fenerbahçe'nin teknik direktörü Luis Aragones'i telefonla arayarak, ''Bırak Fenerbahçe'yi hemen gel'' teklifinde bulunduğunu iddia etti.

ARAGONES ÇOK ETKİLENMİŞ

Haberde, Avusturya'da Fenerbahçe ile kampta olan Aragones'in, Valencia'dan gelen teklif karşısında çok şaşırdığı ve etkilendiği ileri sürüldü.

Valencia'da, kulüp başkanı Juan Soler ile 9 Temmuz'da anlaşarak kulüp yönetimini eline alan Villalonga'nın kafasındaki projenin tamamıyla Luis Aragonesli bir Valencia'dan geçtiği, İspanyol teknik adama 2 yıllık kontrat önerildiği belirtildi.

İSTEDİĞİ ZAMAN AYRILIRSA TAZMİNAT ÖDEMEYECEK

İspanyol gazetesine göre, Luis Aragones'in Fenerbahçe ile yaptığı sözleşmeye göre istediği zaman ayrılabileceği ve hiçbir tazminat ödeme zorunluluğunun bulunmadığı iddia edilerek, Aragones'in ve Valencia kulübünün avukatlarının konuyu geniş olarak ele aldıkları bildirildi

ARAGONES 16 TEMMUZ'DA BASINA TANITILACAK İDDİASI

Gazete haberinde, Valencia'nın yeni patronunun, 16 Temmuz'da Aragones'i Valencia'nın yeni teknik direktörü olarak basına tanıtmayı bile planladığı yazıldı.

Bu arada, Valencia'nın daha önceden bir yıllığına teknik direktör olarak anlaştığı Unai Emery'nin durumu, yeni yönetimin gelmesiyle belirsizleşti. Yönetimin, Aragones'in takıma gelmesi halinde, Emery ile yollarını hemen ayıracağı ifade edildi.
Kaynak:
Bu haber toplam 1264 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri