Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Canlıda son dakika rezaleti

24.10.2009 12:41
11 yıldır baba bildiği adamın gerçek babası olmadığını canlı yayında öğrendi.. Gelişme son dakika anonsuyla verildi..
'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında 11 yaşındaki bir kız çocuğu reytinge malzeme edildi. 'Delil Avcısı' Prof. Atasoy canlı yayında DNA testini açıklayıp 'Çocuğun babası başka biri' dedi. Küçük kız o sırada programı izliyordu

Müge Anlı'nın, ATV kanalında sunduğu 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında dün büyük bir skandala imza atıldı.

Prof. Dr. Arif Verimli ve Avukat Rahmi Özkan'ın danışman olarak katıldığı canlı yayında 11 yaşındaki kız çocuğu E.S.T'inin babasının Mustafa S.T. olmadığı, Prof. Dr. Sevil Atasoy tarafından DNA raporuyla açıklandı. Gelişme ekranda 'Son Dakika! DNA testinin sonucu çocuğun babası Mustafa değil' anonslarıyla veridi.

GERÇEĞİ TV'DEN ÖĞRENDİ
Çocuğun annesinin avukatı Kemal Akyan, 11 yaşındaki E.S.T.'nin programın yayınlandığı gün okula gitmediğini ve programı başından sonuna izlediğini söyledi. Küçük E.S.T., 11 yıldır baba bildiği adamın, gerçek babası olmadığını canlı yayında öğrenmiş oldu. Akyan, çocuğun büyük bir şok yaşadığını belirtti.

BABAANNE MÜRACAAT ETTİ
Programın yapımcısı Reyhan Şan, Müge Anlı'nın ekranda 3 haftadır işlediği konunun hikayesini şöyle anlattı:
'Anne ile baba ayrılmış. Çocuğa babaanne bakıyor. Geçen sene bir tartışma sırasında oğlu, 'çocuk benden değil' deyince babaanne, Ankara Üniversitesi Adli Tıp Bilimleri'nde DNA testi yaptırıyor ve torunu bildiği çocuğun babası oğlu çıkmıyor. Çocuğun annesi 'Nereden bileyim başka bir çocuğunun kanını almadığınızı' deyince babaanne 2 ay önce bize müracaat etti. Almanya'dan babanın hastane raporuyla yeni DNA örneği temin edildi. Prof.Dr. Atasoy'un gözetiminde yeni bir DNA testi yapıldı. Bu testte de Mustafa Bey'in çocuğun babası olmadığı ispatlanmış oldu. Mustafa Bey Almanya'da yaşıyor. Evli ve çocukları var.'
Babaanne Zekiye S.T., ise annenin çocuğun sorumluluğunu almak istemediği için gerçeği sakladığını öne sürdü. Zekiye S.T., 'Çocuğun ailesi çocuğa bakmayı kabul etmiyor. DNA raporu olmasına rağmen canlı yayına bağlanan annenin erkek kardeşi, benim yalan söylediğimi iddia etti. DNA için başka çocuk getirdiğini söyledi' dedi.
Bu haber toplam 1822 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri