Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Celal Doğan'da DSP'de

04 Aralık 2008 / 11:22
Yerel seçimlere iddialı hazırlanan DSP yönetimi, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün ardından, partiye sürpriz isimler kazandırmayı hedefliyor
Bu kapsamda, Gaziantep Büyükşehir Belediye eski Başkanı Celal Doğan'la görüşmeler sürüyor. Doğan da ANKA'ya yaptığı açıklamada görüşmeleri doğruladı.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde vitrin yenilemek üzere harekete geçen DSP yönetimi, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün ardından flaş isimlerle görüşmeyi sürdürüyor.

ANKA muhabirinin edindiği bilgiye göre, bu kapsamda parti yönetimi, aralarında Gaziantep Büyükşehir Belediye eski Başkanı Celal Doğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye eski Başkanı Ali Müfit Gürtuna'nın da olduğu isimlerle görüşmelere başladı. Görüşmelerde, belediye başkan adaylığı konusunun gündeme gelmediği belirtilirken, bu isimlerin partiye katılım sürecinin hızlandırılmaya çalışıldığı kaydedildi.

Öte yandan, bir soru üzerine Celal Doğan, “Görüşüyoruz, olumlu olumsuz bir şey söylemek için henüz erken” dedi. Yine önümüzdeki günlerde DSP Genel Başkanı Zeki Sezer'in de Celal Doğan'la bir görüşme gerçekleştireceği öğrenildi.

Bu haber toplam 818 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri