Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çelik: Prangaları Çıkartalım

13.11.2009 13:30
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik: Türkiye ayaklarındaki prangalarla yoluna devam edemez.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, "Başkalarının yanlış yapması bizim doğrularımızdan vazgeçmemiz için neden olamaz. Türkiye için iyi şeyler yaptığımıza yürekten inanıyorum." dedi. Çelik, "Türkiye ayaklarındaki prangalar ile yoluna devam edemez." diye konuştu.

           

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, parti genel merkezi önünde gazetecilere açıklamalarda bulundu. AK Parti'deki toplantının sona erdiğini söyleyen Çelik, "Genel Kurul'daki toplantıya 1 saat kaldı. Verilecek tüm mesajlar, sizler aracılığı ile kamuoyuna ulaştırılacak." dedi.

           

Bir gazetecinin "Bugünkü toplantıdan beklentileriniz neler, daha önce itirazlar olmuştu, pankartlar açılmıştı." şeklindeki sorusu üzerine Çelik, "Başkalarının yanlış yapması bizim doğrularımızdan vazgeçmemiz için neden olamaz. Türkiye için iyi bir şeyler yaptığımıza yürekten inanıyoruz." diye konuştu.

          

 "Türkiye ayaklarındaki prangalar ile yoluna devam edemez." diyen Çelik, daha önce yaşanan tartışmaların bugün yaşanmamasını arzu ettiğini söyledi.

Bu haber toplam 996 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri