Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cem bugün-yarın teslim edilecek

02.09.2009 14:09
Türkiye'nin konuştuğu cinayette adından söz ettirdi. Esrarengiz aracı Cemil Baran inciler döktürmeye devam ediyor.
Süreyya Karabulut ile Hayyam Garipoğlu arasında 3 milyon euro helallik parası için aracılık ettiği ileri sürülen Cemil Baran'dan yeni kehanet: "Cem'i bugün yarın teslim edecekler"

Süreyya Karabulut'la birlikte dün bir televizyon programına katılan yerel gazeteci Baran, Garipoğlu ailesinden helallik için Cem Garipoğlu'nun teslim edilmesinin yanı sıra 3 milyon euro isteyen Karabulut'u gizli kameraya çekmiş, görüntüleri de Hayyam Garipoğlu'na vermişti.

BARAN: "AİLE AF BEKLİYOR"
Karabulut ve Garipoğlu arasında kalarak zor günler geçirdiğini savunan Cemil Baran, ayrıca Cem'in teslim edilmemesinin iki sebebi olduğunu açıkladı. Buna göre, aile Cem'in teslim olması durumunda öldürülebileceği endişesi taşıyor.

İddiaya göre diğer ve asıl neden ise Cem Garipoğlu'nun teslim edilmesi durumunda bütün ailenin töhmet altında kalarak yargılanacağı fikri. Baran, bu nedenle Garipoğlu ailesinin af çıkmasını beklediğini savundu.

PROTESTOCU
Baran protestolarıyla gündeme gelen bir isim.. Üç yıl önce Başbakan Erdoğan'ın AK Parti Gaziantep İl Kongresinde protesto gösterisi yaparak gündeme gelmişti. Baran yine Cumhurbaşkanı Abdullah Gülprotesto için başörtüsü takarken kamerala takılmıştı.

Bu haber toplam 1174 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri