Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Rusya planını takside anlattı

25.03.2009 08:26
Cem Garipoğlu'nun parçalara ayırdığı cesetle bindiği takside soğukkanlı bir şekilde gelecek planlarını anlattığı öğrenildi.
Katil zanlısı Cem Garipoğlu, öldürdüğü sevgilisinin cesedini çöp konteynırına atmaya giderken, elinde içinde sevgilisinin başı olan gitar çantası olduğu halde soğukkanlı bir şekilde gelecek planlarını takşi şoförüne anlattığı ortaya çıktı. Cem Garipoğlu, 18 yaşındaki Münevver Karabulut'u vahşice öldürdükten sonra cesedini iki parçaya bölünmüş olarak Etiler'de çöp konteynerine atmaya giderken, korsan taksici Mehmet Ceyhan Benice'ye , 'Etiler'e babaannemin yanına gidiyorum. Yarın sabah Rusya'ya gideceğim. Orada üniversiteye başlayacağım' dediği öğrenildi.
SON GÖREN TAKSİCİ

Korsan taksici Benice, Cem Garipoğlu'nun Etiler'e giderken Münever'in başını koyduğu gitar çantasını kucağına, gövdesini koyduğu çantayı ise bagaja koyduğunu söyledi. Benice, Etiler'de çöp konteynerinde gitar çantası ve bavul içerisinde ceset bulunduğunun televizyonda gördükten sonra, Cem Garipoğlu'nu fotoğraflarının yayınladığını belirterek, 'Görünce hemen tanıdım. Polise gidip, bildiklerimi anlattım' dedi. Benice, Cem Garipoğlu'nun kendisine bahsettiği gelecek planlarını ise şöyle anlattı: 'Etiler'e babaannemin yanına gidiyorum. Yarın sabah ta Rusya ülkesine gidip orada üniversiteye başlayacağım. Bende kendisine daha liseyi bitirmedin ki nasıl kayıt olacaksın diye sorduğumda ' ikinci dönem devam mecburiyetim yok. ÖSS'ye de girmeyeceğim. Gidip Rusya'da ön hazırlık yapacağım' dedi. Ağabeyinin de Rusya'da öğrenci olduğunu ayrıca birkaç arkadaşının olduğunu söyledi' diye anlattı.

17 KEZ BIÇAKLAMIŞ

Münevver Karabulut'un yapılan olay yeri tutanağında vücudunda 17 bıçak darbesi bulunduğu tespit edildi. Bu bıçak darbelerinin çenesinin altında, göğsünde ve göbek altı ile, kollarında ve sırtında olduğu tespit edildi.
Bu haber toplam 6482 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri