Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cem Garipoğlu'ndan ilk açıklama

17.09.2009 03:31
Garipoğlu ailesinin avukatı Aytekin Kaya, NTV'ye yaptığı açıklamada, Cem Garipoğlu'nun ilk sözlerinin "Babama çok üzülüyorum' olduğunu söyledi.
Garipoğlu ailesinin avukatı Aytekin Kaya, zanlı Cem Garipoğlu'nun yakalanmasıyla ilgili NTV'ye konuştu.

Kaya, "Bana teslim olacağı bildirildi. Emniyet'in tutumu takdire şayandı ve şüphelinin çocuk olduğunu göz ardı etmediler; tebrik ediyorum. Vali'nin söylediği gibi bundan sonrası adli süreçtir ve yapılması gerekenler yapılacaktır. Biz de mutluyuz" dedi.

"BABAMA ÜZÜLÜYORUM"
"Benimle temasa geçilmesi ve harekete geçmemiz bir oldu ve çok fazla bilgi veremeyeceğim" diyen Kaya, "Ben kendisiyle biraz sonra görüşeceğim. Babası ve annesi de müvekkilim. Onların da düşünceleri teslim olması yöndeydi. Cem'in bana ilk söylediği "Babama çok üzülüyorum" oldu.

Kendisi bir çocuk. Ben de pek bir şey soramadım ama çok da normal görmedim. Ama vücut sağlığı iyiydi" şeklinde konuştu.

Kaya, "Cem'i teslim ettikten sonra doktor raporu için arkadaşlar ayrıldılar. Ben emniyetteyim. Dün Cem'in vekaletini aldığım için baba ve aileinin düşüncesinin de teslim olma yönünde olduğu yorumunda bulunabilirim. Cam'in 'Babama çok üzülüyürım, onun ilgisi yok' sözlerinden anlıyorum ki, kendisi de teslim olmayı düşünmüş" dedi.


Kaynak:
Bu haber toplam 2198 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri