Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cem teslim mi alınacak?

04.09.2009 11:58
İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem G. için çemberin daraldığını söyledi.
Çapkın; Türkiye'nin gündemine oturan Münevver Karabulut cinayeti ile ilgili çalışmaların sürdürüldüğünü belirterek, failin en kısa zamanda yakalanacağını söyledi. "Cem G. için çember daraldı" diyen Çapkın, şu bilgileri verdi: "Katil zanlısını yakalamak için çalışmalarımız ciddi şekilde ilerliyor. Herkesi rahatlatacak haberi en kısa zamanda vereceğimizi düşünüyorum. Böylelikle adalet yerini bulacak."

Emniyet Müdürlüğü ile Garipoğlu ailesi arasında Cem G'nin yakalanması veya teslim edilmesi konusunda görüşmelerin sürdüğü öğrenildi. Yurtdışında olduğu öne sürülen ve İnterpol'ün kırmızı bültenle aradığı Cem G.'nin güvenli şekilde teslim alınacağı da öğrenilen bilgiler arasında.

Hüseyin Çapkın İstanbul'da göreve başladığı 29 Temmuz 2009 tarihinde basın mensuplarıyla toplantı yapmış ve Karabulut cinayetininin, gündemlerinin en önemli maddesi olduğunu söylemişti. Çapkın, "Şu an gündemimizin en önemli maddesini bu olay oluşturuyor. Arkadaşlarımız 24 saat bu konu ile ilgili çalışıyorlar. Bu bir maraton ve arkadaşlarımız da yorulmadan bu cinayeti çözmek için çalışacaklar. Münevver dosyası en ön safda. Bu konuda kimsenin en ufak şüphesi bulunmasın" demişti.

Habertürk


Bu haber toplam 1120 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri