Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İki ünlünün arasını psikopat bozmuş!

18.01.2010 08:56
Birlikte başarılı çalışmalara imza atan Mazhar Alanson ile Cem Yılmaz'ın neden küs oldukları anlaşıldı

Mazhar Alanson,‘Mazhar Olmak’ isimli son kitabında yakın dostu Cem Yılmaz ile aralarını bozan şarkının hikayesini kaleme alınca iki ünlü arkadaşın neden darıldıkları da ortaya çıkmış oldu...

Sanat dünyasında bir süredir yakın arkadaş olan Mazhar Alanson ve Cem Yılmaz'ın dargın oldukları konuşuluyordu. Birbirlerinin organizasyonlarına katılmayan Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson'un dargın oldukları geçtiğimiz gün Alanson'un düzenlediği imza gününde iyice gün yüzüne çıktı.

KİTABINDA ANLATTI


Ünlü sanatçıyı, 'Mazhar Olmak' isimli kitabının imza gününde eşi Biricik Suden ve arkadaşları yalnız bırakmazken gözler Cem Yılmaz'ı aradı. 'Her Şey Güzel Olacak' ve 'Hokkabaz' filmlerinden sonra Mazhar Alanson'la Yılmaz’ın yolları ayrılmıştı. Yılmaz filmlerinde Alanson’a rol vermemeye başladı. Alanson, Cem Yılmaz'la birlikte seslendirdiği ama plak şirketi izin vermeyince sadece internet ortamında kalan 'Psikopat' şarkısının ikilinin yollarını ayırdığını kitabında kaleme alınca soğukluğun nedeni ortaya çıktı. Mazhar Alanson, olayı şu satırlarla açıklıyor: "Büyük bir macera...

Bir ilahinin makamından hafif esinleniyordum diyelim. Psikopat sıfatı aklıma geldi. Şarkıyı bitirdim. Cem (Yılmaz) bayıldı buna, 'Hadi birlikte söyleyelim' dedik. Birlikte söyledik, bu sefer plak şirketi Cem'le bu çalışmamızdan reklam kokuları çıkarttı. Cem buna kızdı. Benim o sırada olaylardan haberim yok. Biricik'le yıllar sonra yeniden beraber oluyoruz. Daha boşanmamışım, bir sürü şey kafamda. Olayları kaçırmışım. Neyse ki imza gününe gittim, Cem gelmedi. Hayda, basın olay yaptı. Bu celalli olaydan sonra şarkı öyle söylediğimiz halde kaldı. Belki ileride reklamda falan kullanırız."

SİTEM ETMİŞTİ


Bilindiği üzere daha öncede Mazhar Alanson, onu anlatacak bir filmde, gençliğini kilolarından kurtulup lens takması durumunda Cem Yılmaz'ın oynayabileceğini söylerken, Cem Yılmaz da senaryoyu görmem gerek. O zaman karar veririm açıklaması yapmıştı. Kirpi'nin galasına Cem Yılmaz katılmayınca Alanson sitemkar bir şekilde "Belki para verip izlemek istemiştir" diye konuşmuştu.

Okan IŞIK


Kaynak:
Bu haber toplam 1156 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri