Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan ve Gül'e hakaret

15.09.2010 10:49
‘Başörtüsünü biz çözeriz' diyen CHP, rahibe krizinin ardından şimdi de resmi internet sitesinden başörtü ile birlikte Erdoğan ve Gül'e hakaret etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu “Türbanı biz çözeceğiz” derken, CHP'nin internet sayfasına, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarına fotomontaj yapılarak, başörtüsüyle dalga geçen fotoğraflar koyuldu.CHPMersin Yenişehir Gençlik Kolları'nın “www.chpyenisehirgenclik.org” adresindeki resmi internet sayfasında Başbakan Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile dalga geçen fotomontaj fotoğraflara yer verildi. Sitenin ana sayfasına konulan montaj fotoğrafların ilkinde 500 YTL'lik banknot üzerinde Abdullah Gül'ün fotoğrafı bulunuyor. Diğer 500 YTL Banknot fotoğrafında ise alt kişilik bir aile fotoğrafının üzerinde Başbakan Erdoğan'ın fotoğrafları yer alıyor. Fotoğrafların altına yapılan yorumlarda bazı vatandaşların tepki gösterdiği görüldü.

 

YORUMLARLA TEPKİ GÖSTERDİLER

 

Mehmet Akman adındaki vatandaş, “Paradan Atatürk'ün resmini kimler çıkardı onu da biliyoruz” yazdı. Sibel Ünver de “Döneminde İsmet İnönü resmini paraya bastırmıştı hatırlatırım” dedi. Uğur Odabaş ise, “Evet ile gerekli cevap verilecektir tartışmaya gerek yok:) Şeriata dönermişiz, ülke satılıyomuş v.s. Siz Türkiye'yi ne kadar küçük bi ülke olarak görüyosunuz. Bazı geri kafalı arkadaşlarımız da böle resimlerle tatmin olmaya devam edebilirler” diye yazdı.

Kaynak:
Bu haber toplam 1444 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri