Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP Fakirin Kömürünü Çaldı!

04 Ocak 2009 / 17:17
Sosyal Yardımlaşma Fonu tarafından fakirlere dağıtılan kömür torbalarının CHP binasına taşınması an be an görüntülendi. İşte o ilginç görüntüler...
Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğü'nün fakir ve muhtaç ailelere dağıttığı kömür torbalarının CHP Atakum İlçe Binası'nın deposuna girmesi kameralara böyle yansıdı.

YEREL GAZETE GÖRÜNTÜLEDİ

Samsun'da yayımlanan yerel 'Samsun Halk Gazetesi'nde yayımlanan fotoğraf, Başbakanlık tarafından dağıtılan ve CHP tarafından sık sık eleştirilen kömür yardımının CHP Atakum İlçe Başkanlığına ait depoya taşınırken görülüyor.

YARDIMA MUHTAÇ VATANDAŞLARA DAĞITILIYOR

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğü'nün fakir ve muhtaç ailelere dağıttığı kömür yardımı CHP tarafından sert şekilde eleştirilirken dün ortaya ilginç bir manzara çıktı. Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğü'nün fakirlere dağıttığı ve üzerinde para ile satılamayacak ibaresi bulunan kömürlerin Atakum CHP İlçe Teşkilatı çevresinde boş bir araziye bırakıldığı ihbarı üzerine bölgeye giden Halk Gazetesi, kömürlerin CHP İlçe Binası'nın deposuna taşınmasını saniye saniye görüntüledi.

ÖNCE BOŞ ARAZİYE KONULDU, SONRA PARTİYE TAŞINDI

İlk önce CHP binasının 20 metre yanındaki boş araziye bırakılan kömürler daha sonra, teker teker CHP binasının altında bulunan depoya konuldu. Yapılan kömür yardımlarının AK Parti`nin seçim yatırımı olarak kullanıldığını ileri süren CHP'nin deposuna konulan kömürler konusunda CHP lideri Baykal'ın parti teşkilatına ne şekilde tepki göstereceği merak ediliyor.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:


(Ensonhaber)

Bu haber toplam 1038 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri