Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aydın Doğan'ın kızı CHP'ye aday!

11.05.2010 23:17
Gazeteci Fehmi Koru'dan bomba iddia! Arzuhan Doğan Yalçındağ, Baykal'ın yerine CHP'yi genel başkan adayı olacak!

Fehmi Koru'dan medyanın gündemine bomba gibi düşecek iddia. Arzuhan Doğan Yalçındağ, Deniz Baykal'ın istifasıyla boşalan CHP genel başkanlığına aday olacak!

Kanal 7 ekranlarında Erhan Çelik'e konuk olan Yeni Şafak yazarı CHP'de yaşanan depermi yorumladı. Baykal'ın istifasıyla yeni liderin kim olacağı da tartışılmaya başlandı. Fehmi Koru konuya dair aldığı bazı duyumları açıklarken ilginç de bir iddiada bulundu. Koru'ya göre CHP'nin muhtemel genel başkanları arasında medya patronu Aydın Doğan'ın kızı Arzuhan Doğan Yaçındağ'ın da adı geçiyor.Doğan ailesinin CHP'li bir aile olduğunu dile getiren Koru, "Çeşitli siyasi çevrelerden aldığım duyumlar zaten CHP'li bir aile olan Doğan Ailesinden Arzuhan Doğan Yalçındağ'ın CHP Genel Başkan adayı olabileceği yönünde. Böyle bir gelişme olursa bunu kimse sürpriz saymasın" dedi.

Arzuhan Doğan Yalçındağ daha önce TÜSİAD başkanlığı yaparak dikkatleri üzerine çekmişti. Koru bunun isabetli bir tercih olacağını ve Arzuhan Doğan'ın başarılı olabileceğini söylerken 'kendi arzum da o yönde' dedi.

GAZETECİLER

Bu haber toplam 1916 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri