Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu Küskünlere şart Koştu

30.11.2010 19:38
Partide küskünlere kapıyı açan CHP Genel Başkanı Kemal Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM’de gazetecilerle sohbet etti. CHP’ye geri dönmek isteyen eski partililere CHP Genel Başkanı şart koydu:

 

Küskünlere kapıyı açan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Milletvekili beklentisiyle geliyorlarsa hiç gelmesinler. Şimdiden söylüyorum” diye uyardı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM’de gazetecilerle sohbet etti. CHP’ye geri dönmek isteyen eski partililere CHP Genel Başkanı, “Gelmek isteyenlere kapımız açık ama milletvekili olma beklentisiyle geleceklerse hiç gelmesinler. Çalışmak, partiye hizmet etmek için geliyorlarsa kapımız açık. Yarın, milletvekili olamadık diye kırıp dökeceklerse, küseceklerse hiç gelmesinler. Şimdiden söylüyorum” diye seslendi.

KURULTAY TARİHİNİ AÇIKLAMADI

Kurultay tarihi ile ilgili soruya da Kılıçdaroğlu, kurultayla ilgili görüş alacağı isimler olduğunu, bazı kanaat önderleriyle görüşeceğini söyledi. Kararını Bursa ziyaretinde açıklayıp açıklamayacağıyla ilgili bir soru üzerine CHP Genel Başkanı, “Bursa da olabilir. Kanaat önderleriyle görüşmelerimi tamamlarsam olabilir. Ama Ankara da olur” dedi.

Bir basın mensubunun önseçim ile ilgili sorusuna CHP Genel Başkanı, seçimlerde ağırlıklı olarak önseçim yapmayı düşündükleri mesajını verdi.(

Bu haber toplam 2110 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri