Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'den AKP'ye Transfer Atağı!..

16 Aralık 2008 / 10:30
CHP, çarşaf ve başörtüsü açılımı yaparken; AKP'den karşı atak transferle geldi. CHP'li Belediye Başkanı AKP'ye transfer oldu.
Baykal'ın Memleketi'nde Şok Transfer

Antalya'nın Kemer İlçesi Belediye Başkanı Hasan Şeker, ilçe teşkilatında düzenlenen törenle AKP'ye üye oldu ve başkan aday adaylığı için başvuruda bulundu. Yaklaşık 1.5 ay önce CHP'den istifa eden Şeker, görevini bağımsız olarak sürdürüyordu.

AKP İlçe Başkanı Zafer Yaman, Şeker'in rozetini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara'da takacağını söyledi. AKP'nin, `Durmak yok, yola devam' sloganını kullanan Şeker, yapılan törenle, AKP üyeliğini resmileştirdiklerini belirterek şöyle konuştu:

"Hayırlı uğurlu olsun. Kemer, gerçekten ciddi hizmetler bekleyen bir ilçemiz. Süreç buraya gelene kadar, tabandan tavana kadar katkısı olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum."

Anavatan Partisi'nden iki dönem belediye başkanlığına seçilen Hasan Şeker, 22 Temmuz seçimleri öncesinde partisinden istifa ederek CHP'ye geçmişti. Yaklaşık 1.5 ay önce CHP'den de istifa eden Şeker, görevini bağımsız olarak sürdürüyordu...

Bu haber toplam 874 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri