Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'Yİ BİTİRME PLANI

07.12.2009 09:44
İş bu eylem planı, 'Statüko'yla mücadele kapsamında hazırlanmıştır. Bu bağlamda statükonun bekçisi CHP'nin bitirilmesi planlanmıştır.

Hikmet Genç/Star

Statükoyla mücadele ve CHP'yi bitirme planı... -AŞIRI GİZLİ- (Top Secret)  

İş bu eylem planı, 'Statüko'yla mücadele kapsamında hazırlanmıştır. Bu bağlamda statükonun bekçisi CHP'nin bitirilmesi planlanmıştır. 

1) Öncelikli hedef CHP'deki dengeleri muhafaza etmek olacaktır. Baykal'ın CHP'de en az 15 dönem daha başkan olması sağlanacaktır. Zira Baykal lider olduğu sürece, CHP sosyal demokrat çizginin dışında kalacaktır. CHP aksiyon değil sadece reaksiyon göstermeye devam edecektir.. 

2) Gençler CHP kadrolarından uzak tutulacak. CHP'li vekillerin ve yönetim kadrosunun yaş ortalamasının 75'in altına inmemesi için azami gayret sarfedilecek.. 

3) Kara propaganda yapılacak. Bu bağlamda karaçarşaflı kadınlar ayarlanacak, CHP Genel Merkezi önünde pankartlı gösteri yaptırılacak. Pankartlarda; 'Biz de karaçarşaflıyız, 'rozet' bizim de hakkımız !..' yazacak.. Bunun üzerine Canan Arıtman kızacak ve karşı pankart açacak ; 'Türkiye laiktir, laik kalacak.., Çarşafa rozet nah takılacak!..' Bu işe Gürsel Tekin çok kızacak, ardından Kılıçdaroğlu da dalacak.. Derken CHP'de işler karışacak.. 

4) CHP'nin oylarını bölmek için, aynı çizgideki (başta MHP olmak üzere) diğer partiler desteklenecek.. MHP dışında, DP ve Hulki Cevizoğlu'nun lideri olduğu DSHP yandaş medya(!) aracılığıyla sık sık gündeme getirilecek.. Özellikle de Tarcan Ülük'ün kurduğu (ya da kurmakta olduğu) Ergenekon Partisi ( ER Parti) ön planda tutulacak. Zira 'Ergenekon Partisi' CHP'nin en büyük rakibi olup, CHP seçmeninden ciddi oranda oy toplayabilir.. 

5) CHP'nin sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde kurduğu 'Cumhuriyet Halk Evleri' üzerinde çalışılacak. Cumhuriyet Halk Evleri'nde gizlice dini içerikli kitaplar bulundurulacak. Daha sonra da ihbar edilecek. 'Laikliğe aykırı eylemlerin odağı olmakla' suçlanacak olan CHP hakkında kapatma davası açılacak.. 

6) İktidar ikna edilecek, Kılıçdaroğlu SSK Başkanlığı'na getirilecek.. Hısım, akraba kim var kim yoksa SSK'ya toplayacağı tahmin edilen Kılıçdaroğlu döneminde sağlık, sigorta sistemi çökecek.. Çok değil, 1 sene içerisinde SSK, tarihi zarara uğrayacak. Zaten karizmayı Dersim'de çizdiren 'dosya-açar' Kemal Abinin dosyası dürülecek. CHP bir darbe daha yiyecek.. 

7) Onur Öymen devreye sokulacak.. Ülkenin her yerinde 'Dersim' panelleri düzenlenecek.. Konuşmacı olarak Öymen davet edilecek.. 'Analar ağlamaya devam etsin' diyecek olan Öymen, CHP'nin anasını ağlatacak... 

8) Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'na (TİB) Önder Sav getirilecek.. Böylece TİB kimseyi dinleyemeyecek ama herkes TİB'i dinleyecek!.. Bu şöyle olacak; Önder Sav'a klavyesi, tuşları Filipince olan bir cep telefonu hediye edilecek. (İngilizce olmaz. Zira yaşadığı tecrübeden sonra 'Yes'in 'Evet', 'No'nun 'Hayır' demek olduğunu öğrenmiştir Önder Sav..) Sav, tuşları karıştıracak, TİB'de telekulak skandalı zuhur edecek. CHP bir darbe daha yiyecek...

9) Bu planlar işe yaramazsa CHP kendi haline bırakılacak.. Zamanla kendi kendini yiyip bitirmesi beklenecek. 

Yahu ne biçim plan bu ? Tek partili dönemden sonra 50 küsur senedir halkın tek başına iktidara getirmediği CHP'yi bitirseniz n'olucak canım... 

Statüko zaten çatırdıyor. Yıkıldığında, CHP de altında kalacak....

 

Ee.., Peki ben neden eylem planı hazırlıyorum ki o zaman ?!.. Başlarım şimdi eylem planına da ha.. Plan mlan yapmıyorum işte.. Dağılın Ulan !.. ...

 

Not : Kusura bakmayın sanal ortamda ıslak imza atma imkanım yok!. Velev ki bu belgeyi imzalanmış halde gazete nüshasında çıktı, o da fotokopi belge sayılır.. Gaste kağıdından belge mi olurmuş canım !.. 'Kağıt parçası' nihayetinde.. Amaan.. Islak imza, nüsha, fotokopi, sanal..vs, bunların ne önemi var ?.. Gördük işte, fotokopisi 18 saat, orjinali 43 saat adamı içerde tutar... O kadar !..

Bu haber toplam 1578 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri