Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cimbom'UN SON BOMBASI

22.01.2010 12:20
Cim Bom, Meksikalı hücumcunun da işini bitirmek üzere. Manchester'dan Londra'ya geçen Haldun Üstünel, pazar gününe kadar Dos Santos'la birlikte İstanbul'a dönmeyi planlıyor.

Ara transferde ses getirecek icraatların altına imza atan Galatasaray, bir bombayı daha patlatmak üzere. Lucas Neill’ı kadrosuna dahil edip, Brezilyalı Jo Alves’i kiralayan Sarı-Kırmızılılar, finali Tottenhamlı Dos Santos’la yapmak üzere... Dün akşam saatlerinde Jo’ya imza attırdıktan sonra İngiltere’de kalan başkan yardımcısı Haldun Üstünel, Frank Rijkaard’ın Barcelona’dan öğrencisi olan Dos Santos’un işini bitirmek için yoğun mesai harcıyor.

Menaceriyle el sıkıştı
Manchester’dan Londra’ya geçen Üstünel, bir kez daha Tottenham yöneticileriyle buluştu. Ada ekibinde yeterince şans bulamayan Dos Santos’un Galatasaray’a sıcak bakması, genç idarecinin elini güçlendiriyor. Meksikalı hücum oyuncusunun menaceriyle el sıkışan Üstünel’in, Tottenham’la da son pürüzleri halletmek üzere olduğu kaydedildi. Genç yöneticinin, en geç pazar gününe kadar Dos Santos’la birlikte Türkiye’ye dönmesi bekleniyor.

2 numaralı yolcu Nonda!
Neill ve Jo transferlerinde olduğu gibi resmi sözleşme imzalanır imzalanmaz Dos Santos transferinin de resmi siteden duyurulması bekleniyor. Bu arada Jo transferi sonrası Linderoth’un sözleşmesini fesih işlemlerine başlayan Sarı-Kırmızılılar, Dos Santos’la mukavele imzaladığında da Shabani Nonda’yla yollarını ayıracak.                        
 

Aslan'ın son bombası: Dos Santos

 
 
Bu haber toplam 1912 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri