Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

G.Saray'da iki istifa daha

24.08.2010 21:50
Sarı-Kırmızılı kulüpte Futbol Şubesi Sorumlusu Haldun Üstünel'in istifasından sonra devam eden kaos, bugün Cemal Özgörkey ve Murat Canaydın'ın istifalarını kulübe göndermesi ile yeni bir boyut kazandı.

 

Yönetim içinde 2'nci Başkan Yiğit Şardan ile uzun süredir anlaşmazlık yaşayan Cemal Özgörkey, Galatasaray Pazarlama AŞ Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı bıraktığını Başkan Adnan Polat'a iletirken, bir süre önce yine Polat'ın isteği ile yönetime giren merhum başkan Özhan Canaydın'ın oğlu Murat Canaydın da istifasını sundu.

Bilindiği gibi geçen sezon tasarlanan ve taraftarlarca çok beğenilen Mor forma ile bu sene piyasaya sürülen somon renkli formaların mimarı olarak gösterilen Özgörkey'in pazarlama şirketini bırakması, yönetim içindeki kavgayı da su üstüne çıkardı..

Başkan Adnan Polat'ın istifadan vazgeçirmeye çalıştığı Cemal Özgörkey'in kısa sürede Galatasaray'daki yönetim kuruluğu üyeliğinden de istifa ederek özellikle Yiğit Şardan'a karşı bayrak açacağı ve başkanlığa adaylığını koyacağı ileri sürüldü.

Hürriyet

Bu haber toplam 878 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri