Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cimbom Sırp Golcünün Peşinde

26 Aralık 2008 / 12:45
UEFA'da şampiyonluk hedefleyen Cimbom iyice coştu. Skibbe ve Feldkamp'ın isteği üzerine harekete geçen yönetim Hertha Berlin'in Sırp golcüsünün de peşine düştü...
Fotomaç'ın haberine göre G.Saray, çok güçlü olduğu forvet hattına müthiş bir takviye daha yapmak için düğmeye bastı. Nonda ve Ümit Karan'la yolları ayırmayı planlayan sarıkırmızılı ekipte, teknik direktör Skibbe ve teknik danışman Feldkamp, Hertha Berlin'in golcüsü Marko Pantelic'in alınması için yönetime görüş bildirdi. UEFA Kupası'nda şampiyonluk hedefleyen ve bu yolda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan yönetim de vakit geçirmeden kolları sıvayıp Hertha Berlin kulübüyle temasa geçti. Almanlar, sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olması nedeniyle Pantelic'i ara transferde uygun fiyata elden çıkarmaya sıcak bakıyor.

ASLAN ATAKTA

Mehmet'in transferini bitirme noktasına getiren Polat, Kalli ve Skibbe'nin isteği üzerine Pantelic için de harekete geçti.

UEFA Kupası'nı isteyen Galatasaray büyük oynuyor. Mehmet Yıldız'ın transferini bitirme aşamasına getiren sarı-kırmızılı ekipte gündeme gelen son isim Hertha Berlin'in başarılı oyuncusu Marko Pantelic. Teknik danışman Feldkamp ve teknik direktör Skibbe'nin başkan Adnan Polat ile yaptığı görüşmede Sırp golcünün alınmasını istedikleri belirtilirken, Polat'ın
bu oyuncu için girişimlere başladığı belirtildi.

NONDA'YI VERECEKLER
Sözleşmesinin sezon sonunda sona erecek olması nedeniyle Hertha Berlin'in Pantelic'i satmaya sıcak baktığı belirtilirken, sarı-kırmızılı ekibin Mehmet Yıldız'ın ardından Sırp yıldızı da alarak yeni yılın ilk bombalarını patlatmak istediği ifade edildi. Galatasaray'ın Pantelic'e karşılık Hertha Berlin'e Nonda ve para önerdiği bildirildi. İki oyuncu alınması halinde Nonda ile birlikte ayrılmak isteyen Ümit gönderilecek.
Bu haber toplam 1040 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri