Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Canavar kadını halk yuhaladı

29.05.2009 08:38
6 yaşındaki oğlu Muhammet'i öldürdükten sonra TV'de timsah gözyaşı döken Dilber Fırtına, hastanede kontrolden geçirilirken vatandaşlar tarafından yuhalandı.
Yasak ilişkisine şahit olan 6 yaşındaki oğlu Muhammet'i 5 suç ortağı ile birlikte döverek öldüren Dilber Fırtına'ya halk büyük tepki gösterdi. Hastanede sağlık kontrolünden geçirilen canavar anne, vatandaşlar tarafından yuhalandı.
1,5 ay boyunca televizyon programlarına katılıp kaybolduğunu söylediği 6 yaşındaki oğlu Muhammet'in bulunması için gözyaşı döken cani kadın ve suç ortağı 5 kişi dün, Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularının ardından adliyeye sevkedildi. Zanlılar, sağlık kontrolü için götürüldükleri Çorlu Devlet Hastanesi'ne tedavi için bekleyen hastalar tarafından yuhalandı.

KAN ÖRNEKLERİ ALINDI

Bu arada gözaltında olmayan baba Ümit Fırtına'da polis ekipleri nezaretinde eşi Dilber Fırtına ile birlikte Çorlu Devlet Hastanesi'ne getirilerek kan örnekleri alındı. Olayı araştıran Cumhuriyet Savcısı Ayhan Altun, son günlerde medyada yer alan olayla ilgili bilgi kirliliğinin yaşanmaması ve soruşturmanın gizli yürütülmesi için dosyada bulunan bilgi ve belgelerle ilgili gizlilik kararı aldırdı.

Bu haber toplam 2088 defa okunmuştur

Etiket(ler): ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri