Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cinayet anını cepten dinledi

04 Aralık 2008 / 08:50
Mersin'de 21 yaşındaki Ceyhun Çepik, cep telefonuyla nişanlısı Çiğdem Varol'la konuştuğu sırada, kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.
Mersin'in Toroslar Mahallesi'nde saat 23:00 sıralarında Ceyhun Çepik, ziyaret için nişanlısı Çiğdem Varol'un evine geldi. Bir süre sonra evden ayrılan Çepik, bir alt sokaktaki evine giderken cep telefonu ile nişanlısını arayarak sohbet etmeye başladı.
KANLAR İÇİNDE BULDULAR

Bu sırada yanına otomobille gelen kişiler Çepik'ten birşeyler istedi. Bir süre sonra "Ağabey bende bir şey yok, ahhh" diyen Çepik, ile konuşması kesilen Çiğdem Varol, kötü bir şey olduğunu düşünüp durumu nişanlısının ailesine bildirerek, sokağa fırladı. Genç kız, nişanlısının babası Müslüm Çepik ve kardeşleri sokakta Ceyhun'u aradı. Aile, Çepik'i caddeye yakın tarlada kanlar içinde buldu. Durumu ağır olan Çepik, otomobille Mersin Devlet Hastanesi'ne götürüldü, ancak kurtarılamadı. Acı haberi alarak hastaneye koşan Ceyhun Çepik'in yakınları, hastaneyi birbirine kattı.

NİŞANLISI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Sinir krizleri geçip gözyaşı döken Çepik'in nişanlısı, annesini ve babasını, görevliler ve polisler sakinleştirmede güçlük çektiler. Çiftin lise yıllarından beri birlikte olduğu ve birkaç ay önce nişanlandığı öğrenildi.

TARLAYA SÜRÜKLEMİŞLER

Çiğdem Varol, nişanlısıyla konuştuğu sırada "Abi bende bir şey yok, ahhh" diye bağırdığını ardından da görüşmenin kesildiğini söyledi. Baba Müslüm Çepik ise oğlunu öne hastaneye sorduklarını, daha sonra da yakınlarıyla mahallede aradıklarını anlattı. Baba Çepik, 'Sokakta kan izi gördüm, sonra telefonunu bulduk. Oğlum tarlada kanlar içinde yatıyordu' dedi. Çepik'in cüzdanı ile kredi kartlarının gasp edildiği ancak cebindeki paranın alınmadığı tespit edildi. Polis cinayeti balicilerin işlemiş olabileceği üzerinde duruyor.


Bu haber toplam 1286 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri