Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhuriyet yazarı sunucuya fırçayı bastı!

04.06.2010 01:17
İrfan Değirmenci canlı yayında konuğunun gazabına uğradı. Cumhuriyet yazarı Mümtaz Soysal Değirmenci'nin sorularını beğenmeyince canlı yayında fırçayı bastı.

CNN Türk ekranlarının yeni transferi İrfan Değirmenci canlı yayında konuğunun gazabına uğradı. Cumhuriyet yazarı Mümtaz Soysal Değirmenci'nin sorularını beğenmeyince canlı yayında fırçayı bastı.

İsrail'in kanlı gemi baskını ve yükselişe geçen PKK eylemleri ekseninde gündemi tartışan programa Cumhuriyet yazarı Mümtaz Soysal ve siyasetçi Murat Karayalçın katıldı. Programın moderatörü İrfan Değirmenci gündem başlıklarını hızlı bir şekilde ele alıp geçmek isteyince Mümtaz Soysal'ın hışmına uğradı. 'Böyle program mı olur daldan dala konuyoruz' diyen Soysal'ın tepkisi karşısında ne yapacağını şaşıran Değirmenci 'zamanı iyi değerlendirmek için hızlı bir şekilde geçmek istedim' dedi. Ama Değirmenci'nin cevabıyla tatmin olmayan Soysal'ın tepkisi devam etti. Değirmenci bunun üzerinde tartışmanın hızını düşürmek zorunda kaldı.

Mümtaz Soysal: Böyle program mı olur? Konuları doğru düzgün değerlendirmeden geçiyoruz. Netleştirmeden bir diğerini soruyorsunuz. Programın adı 'Açıkça' ama açıklığa kavuşturmuyoruz.

İrfan Değirmenci: Efendim süreyi daha iyi değerlendirmek adına böyle yapıyoruz. Ama siz istiyorsanız devam edebilirsiniz.

Mümtaz Soysal: Nasıl süreyi iyi değerlendiriyoruz canım, açıklamadan geçiyoruz...

İŞTE O ANLAR:

 

Bu haber toplam 1838 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri