Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çam'ı devirirsen zokayı yutarsın

25.12.2009 12:08
Son günlerde sık sık ekranlarda boy gösteren Cübbeli Ahmet Hoca yine güldürdü.

Kamuoyunda cübbeli Ahmet Hoca olarak bilenen ve katıldığı tv programları izlenme rekorları kıran Ahmet Mahmut Ünlü, yaklaşan yılbaşı ile ilgili ilginç uyarılarda bulundu.

 

“BENDE NOEL KUTLUYORUM CEHENNEM BENİ DE YAKSIN!”

 

“Noel hazırlığına başlamak (Allah muhafaza) cehenneme girmeye başlamak, bu ateşleri (Cehennem ateşi) kendine çekmektir” diyen Cübbeli Ahmet Hoca, Noel kutlayanların “Ya Rabbi, bu Cehennem kimi yakacak? kafirleri, kitapsızları, İsa Aleyhisselam’a Allah’ın oğlu diyenleri, Allah’a ortak koşanları!’ eee� Ben de onların bayramına katılıyorum. Beni de yaksın�” demek olduğunu başkaca bir izahının olmadığını iddia etti.

 

“ÇAMI DEVİRİRSEN ZOKAYI YUTARSIN!”

 

“Cübbeli Ahmet Hoca, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sen bugün çamı devirirsen, orayı burayı ışıklandırırsan, hediye, tebrik kutlama yaparsan, bir de hindi kesip çereze-merez alıp ‘yılbaşı özle programı’ seyredersen sen ‘zokayı yutarsın’. Ondan sonra seni kim paklayacak?

 

“KÂFİRLERE BENZEMEYELİM!”

 

“Kaçınalım arkadaşlar, kaçınalım, kâfirlere benzemeyelim. Ateş onları yakacakken bizi de yakacak. Onların ateşi bize döndü�

 

“NOEL GÂVUR BAYRAMI”

 

“Niye gâvurun bayramını kutluyorsun! Senin bayramın mı yok! Ne özentilik yapıyorsun! Buda çok tehlikelidir�

 

“YILBAŞI GECESİ TV KANALLARI CEHENNEMİN KANALI OLUYOR!”

 

Yılbaşını evinde geçirenlerin kendisine “Hocaefendi, bara gitmem, pavyona gitmem, diskoteğe gitmem, hiçbir yere gitmem.” dediğini belirten Cübbeli Ahmet Hoca, “Sen bana anlatma! Sen evde oturuyor musun? Televizyonun başına geçiyor musun? Eline de kumandayı alıyor musun? Oradan da kanal kanal dolaşıyor musun? İşte senin o kadar barı, pavyonu, gezmeye ne paran yeter, ne vaktin yeter. Hepsi evine gelmiştir. Dansözü de, dinsizi de, papazı da, kilisesi de hepsi senin evinde göbek atıyor� Senin de elinde kumanda zıp-zıp zıplıyorsun. Cehennemin o kanalından o kanalına geçiş yapıyorsun.” Sözleri ile TV başında Noel kutlayanları uyardı.

 

“NOEL KUTLAYANLARI UYARMAYAN MAHŞER'DE MAYMUN KILIĞINDA DİRİLECEK!”

 

Müslümanların birbirlerini uyarması gerektiğini ifade eden Cübbeli Hoca, Müslümanları kardeş olarak gördüğü için uyarı vazifesini yerine getirdiğini söyledi.

 

“Bir Hadis-i Şerif de ‘Kıyamet günü benim ümmetimden olan bir takım insanlar kabirlerinden Allah’ın huzuruna insan kılığında değil, maymun ve domuz kılığında çıkacaktır’ denildiğini bu kişilerin birbirlerini günah işledikleri anda uyarmadıklarını “’neme lazım’” dediklerini belirten Cübbeli Hoca, Noel kutlayanları ve günaha girenleri uyarmayanların mahşerde maymun ve domuz kılığında diriltileceklerini ifade etti.

 

İŞTE HOCANIN YILBAŞI UYARILARI

Bu haber toplam 2284 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri