Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fenerbahçe'de işler fena karıştı

23.11.2009 00:07
İnönü hezimeti, Fenerbahçe’de başarının arkasına gizlenen bütün sıkıntıları ortaya çıkardı.

Yönetim, Güiza-Semih’i bitiren Daum’a kızgın. Emre soyunma odasında “Bu takımda herkes kendini bir şey sanıyor” dedi. Güiza ilk 11’e alınmayınca “İspanya’dan gol atıp geliyorum, siz beni adam yerine koymuyorsunuz” deyip Samandıra’yı terketti.

F.Bahçe dün sadece Beşiktaş’a 3-0 yenilmedi. Ligde ve Avrupa’da zirve keyfi süren Kanarya, İnönü’de resmen darmadağın oldu. Sahada kaybedilen 3 puanın dışında sakat veren, ceza alan ve didişen bir F.Bahçe vardı sahada. İşte bitiş düdüğüyle son bulmayan sıkıntılar:

GÜİZA TAKIMI BIRAKTI GİTTİ

Cuma günü çalışmayı kimseye haber vermeden bırakıp soyunma odasına giden Güiza’nın kaçtığını anlayan Daum, Okçu’ya “Seni derbide düşünmüyorum” dedi. Güiza da hocasına “İspanya’dan gol atıp, asist yapıp geliyorum ama burada adam yerine konmuyorum. Bu maçta oynamayacağım da ne zaman oynayacağım.. Takımda 2 forvet var 2’si de yedek” dedi ve cumartesi sabahı kamptan ayrıldı.

KAZIM’I KİM DURDURACAK?

Bir taç pozisyonu yüzünden yan hakeme küfür eden Daum’un gözdesi Kazım, Alman hocanın resmen yüzünü kara çıkardı. Yazılan raporlar doğrultusunda 3 maç ceza verilmesi beklenen milli oyuncu K.Paşa, Trabzon ve A.Gücü maçlarında forma giyemeyecek.

EMRE TAKIMA FIRÇASINI ATTI

Emre Belözoğlu... Saha içinde renk ve kişi ayırt etmiyor. Rakiple ve hakemle uğraştığı kadar arkadaşlarını da devamlı azarlıyor. Daha önce Deivid ve Vederson’la tartışan milli oyuncu dün de 38’de Santos’a “Niye koşmuyorsun?” dedi.

Ama esas bombayı soyunma odasına sakladı.. Arkadaşlarına “Futbol oynamıyorsunuz. Herkes kendini bir şey zannediyor” diyerek takım içindeki sıkıntıyı ortaya koydu.

YÖNETİMDE HEDEF DAUM

Yönetim, Daum’u suçlu buluyor. Güiza’nın neden oynamadığını anlamayan yetkililer, İspanyol’un sağlığıyla ilgili doktordan rapor isteyecekler. Çünkü yönetim, Avusturya’ya 1 gol, 1 asist yapan Güiza’nın oynaması gerektiğini düşünüyordu.

Bu haber toplam 1224 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri