Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Daum: Çok sağlıklıyım

16.06.2010 22:35
Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, sarı-lacivertli kulübün kendisinden istediği sağlık kontrolünü ancak 2 yıl daha teknik direktör olarak devam etmesi halinde yaptıracağını söyledi.

Alman teknik adam, Kölner Express gazetesine verdiği röportajda, ''Ben çok sağlıklıyım. Benden istenen sağlık kontrolüne ancak teknik direktör olarak 2 yıl daha devam edersem girerim. Üç hafta önce yaptırdığım kontrollerde her şey normal çıktı. Şimdi tekrar neden bunu yaptırayım? Eğer şimdi negatif bir sonuç çıkacak olursa İsviçre'ye gidip FIFA doktorlarına kontrol olurum'' dedi.

Daum'un, sözleşme gereği kargoyla gelen sağlık kontrolü davetine ''hayır'' diyemeyeceğini belirten Kölner Express gazetesi, Daum'un bugün Barcelona-İstanbul uçağını kaçırdığını ancak akşam saatlerinde İstanbul'da olacağını belirtti.

Christoph Daum'un yarın yardımcıları ve oğlu Marcel ile birlikte Fenerbahçe yönetimiyle görüşeceği belirtilen haberde, teknik adamın geride kalan sezonla ilgili analizlerini kulübe yolladığını ancak hiçbir cevap alamadığı da vurgulandı.

Gazete, ''Tuhaf saçmalık'' başlığıyla verdiği haberde, Fenerbahçe'de yaşananların ''tam bir saçmalık'' olduğu yorumunu yaptı.
 

Bu haber toplam 858 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri