Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dedektif Eğin'e Göre:Garipoğlu asla yakalanamaz

20.07.2009 09:32
Dedektif Cengiz Eğin, Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.
Aylardır Münevver Karabulut cinayetinin dehşetiyle yaşıyoruz. Nasıl unutabiliriz ki, Etiler'de bir çöp konteynerında, kafası bir gitar çantasında, vücudu da bavulda bulunan o masum genç kızın fotoğraflardaki gülen gözleri tıpkı sevdiklerimizinki gibi pırıl pırıldı.

Ama o ışık yok artık; söndü. Cinayet zanlısı Cem Gariboğlu hala kayıp, bulunamadı. Spygear Dedektiflik Şirketi'nin sahibi Cengiz Eğin'e konunun uzmanı olarak merak ettiğim her şeyi sordum. Sayesinde bir nebze de içim rahatladı. Artık biliyorum ki İstanbul'da, "Söyle bakalım çocuğumun derdi ne?" diyebileceğiniz bir dedektif ekibi var. Şüpheli bulduğumuz çocuklarımızın sorununu onlar sayesinde çözebiliriz...

Münevver Karabulut kıskançlık yüzünden mi öldürüldü yoksa bir satanist ayinine mi kurban gitti?

Bence satanist ayinine kurban gitti. Çünkü şiddet var işin içinde. Bir de otopsi sonuçlarına göre, Münevver boğazı kesilirken yaşıyormuş. Normal bir insan psikolojisiyle yapılmış bir şey değil. İnsanın bilinç altında beynindeki oluşumlar 6 aylıkken başlıyor.

Çocuk küçük yaştan beri şiddet görüyorsa, bunun dışa vurumu satanizmi körükleyebilir, uyuşturucuya yönlendirebilir. Anne ve babanın ayrı olması da durumu etkiler.

Bu cinayeti sizce birden fazla kişi mi işledi?

Kızın üzerinde farklı kişilere ait tükürük izleri var. Cinayetin tek başına işlenmediğini otopsi gösteriyor.

DEDEKTİF TUTSALARDI...

Ayin niteliğinde mi yapıldı, 18 yaşın altında kız ve bakire...

Tabii olabilir. Çünkü satanistler şeytana kurban ediyorlar o bakireyi. Ben şunu söyleyeyim, Garipoğlu ailesinin Cem adında genç alkolik bir çocukları var. Keşke bir dedektifin onlara yardım edeceğini bilselerdi ve onu gözlem altında tutsalardı. O zaman Cem şimdi katil değildi. Münevver de yaşıyor olurdu.

NORMAL BİRİ OLSAYDI ÇOKTAN TESLİM OLURDU

Garipoğlu neden hala bulunamadı?

Neden olabilir, ailenin maddi gücünden dolayı tabii. Bu cinayeti ben işlemiş olsam anında bulurlardı.

Cem Garipoğlu sizce nerede ve hangi ruh hali içerisinde?

Türkiye'de gezemez. Cinayet işlemiş birisi, normal bir psikolojiye sahipse, bir süre sonra adalete teslim olur. O baskı altında yaşayamaz. Ama anne ve babası ayrı, psikopatca cinayet işlemiş alkolik bir adamsa o kişi pişmanlık duymaz.

Cem bulunacak mı?

Cem bulanamayacak. Zaman aşımından dolayı dava kapanacak, sonra ülkeye gelecek. O vakite kadar bulunamayacak. Cinayet zaman aşımına uğrayacak, şu para var ya, her şeyin ilacı o.

Bu tarz sorunların gençlerde ortaya çıkmasının sebebi sevgi eksikliği mi?

Tabii sevgi eksikliği. Magma tabakası o. Anne ve baba, gerçek sevgiyi çocuklarına verirlerse sorun ortadan kalkar.

Peki insanlar size nasıl ulaşabilir?

Çok basit, her isteyen www.istanbuldedektif. com adresinden benimle irtibat kurabilir.

SOSYETE VE SANAT CAMiASI GELiYOR

Aileler, genelde hangi sorunları çözmeniz için size başvuruyor?

Boşluğa düşen gençler, uyuşturucu ve uyarıcı bağımlılığı ve kimlik arayışında olanlar.

Gençlerimizi yoldan çıkaran nedir?

İnternet genç beyinleri darmaduman ediyor. İnternet üzerinden gençlere uyuşturucu pazarlanıyor. Bunu yaparken şifreli kelimeler kullanıyorlar.

Sosyeteden müşterileriniz var mı?

Neredeyse hepsine dedektiflik yaptım. Kadın ya da erkekler, aldatılıp aldatılmadığını öğrenmek için benimle çalıştı. Türkiye'nin en zengin insanlarına dedektiflik yaptım. Sosyete dergilerini açın, her sayfadan en az iki isim size söyleyebilirim. Sanat camiasından şöhretli müşterilerim de oldu. Aldatmaları tek tek ıspatladım.
(Bugün)
Bu haber toplam 26768 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri