Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Deniz Baykal'ın odasından 'Gol' sesi

25 Eylül 2008 / 19:14
CHP lideri, Fırat ile Kılıçdaroğlu arasındaki tartışmadan Kılıçdaroğlu'nun galip çıktığını söylerken makam odasından 'Gol' sesleri yükseliyordu.
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ile ekran karşısında tartışan Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nun tartışmada üstünlük sağladığını belirtti.

Kılıçdaroğlu-Fırat tartışmasını TBMM'deki makamından takip eden Baykal, 1 saat 35 dakika süren tartışmanın hemen ardından Kılıçdaroğlu ve kurmayları ile birlikte tartışmayı değerlendirdi. Edinilen bilgiye göre Baykal, tartışmada son derece başarılı olduğunu ve iddialarını belgelerle ispat ettiğini belirttiği Kılıçdaroğlu'nu tebrik etti. Baykal, Kılıçdaroğlu-Fırat düellosunda üstünlük sağlayan tarafın Kılıçdaroğlu olduğunu da vurguladı. Baykal, ayrıca sakin tavrı ve üslubu dolayısıyla da Kılıçdaroğlu'na beğenilerini iletti.

Öte yandan tartışmayı CHP Genel Başkan Yardımcısı Bihlun Tamaylıgil ve Genel Sayman Mustafa Özyürek ile izleyen Baykal'ın makam odasından, Kılıçdaroğlu'nun belgeleri gösterdiği anlarda 'Gol' seslerinin yükseldiği duyuldu.
Kaynak:
Bu haber toplam 890 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri