Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Deniz Feneri ve Lalegül FM'den Dayanışma Örneği

05.09.2009 11:14
“Lalegül FM ve Deniz Feneri Elele iyilik Yolunda” sloganıyla çıkılan yolculukta İstanbul’un farklı meydan ve mekanlarında duraklıyor Sahur Özel Ekibi ekibi.
Türkiye’nin sevilen radyosu Lalegül FM ve Deniz Feneri bu ramazan birlikte İstanbul’u adımlıyorlar.
İyilik için bir araya gelen bu iki kurumu yollara düşüren ise Lalegül FM ve Deniz Feneri Derneği işbirliği ile hazırlanan Sahur Özel Programı programı.

“Lalegül FM ve Deniz Feneri Elele iyilik Yolunda” sloganıyla çıkılan yolculukta İstanbul’un farklı meydan ve mekanlarında duraklıyor Sahur Özel Ekibi ekibi.

Lalegül FM’in sevilen yorumcusu Ömer Çelik, sevilen programcı Suat İdgü ve programın sunucusu Bekir Kaplan, birbirinden ilginç konuklarıyla her gece tam 24:00 ile 03:00 arası dinleyenlerine sesleniyor.

88.4 frekansından ve www.lalegulfm.com internet adresinden dinlenebilen, programın stüdyosu seyyar, Sunucuları seyyar, konukları seyyar, ses mikserleri seyyar, yayın araçları seyyar, sabit tek noktası “iyilik”.
İstanbul sokaklarını stüdyo kabul eden program; bir gece Sultanahmet Meydanı’ndan, diğer gece Eyüp Meydanı’ndan, bir başka gece program konuğunun evinden, sahur sofrasından, işyerinden, teknesinden seslenebilir size.

Renkli konu ve konuklarıyla, Ramazan’ın coşku ve maneviyatının aktarılabileceği her yerden, canlı müzik ve samimi bir sunumla gerçekleşen Sahur Özel Programı’nı dinlemeye hepinizi 88.4’e ve dilerseniz canlı izlemeye bekliyoruz.

Programın nerede gerçekleştirileceği ile ilgili bilgiyi her gün www.denizfeneri.org.tr 'den takip edebilirsiniz.
Bu haber toplam 5378 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri