Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Denizli ilk antremana çıktı

11 Ekim 2008 / 11:09
Ertuğrul Sağlam'ın olaylı biçimde istifa etmesinin ardından, Beşiktaş'ta Teknik Direktör Mustafa Denizli ilk antrenmanına çıktı. Yaşananlar şöyleydi.
Tatlı sert tavrıyla futbolcuları uyaran Mustafa hoca, idman öncesinde de oyuncularıyla bir tanışma toplantısı yaptı

Ertuğrul Sağlam'ın ayrılmasının ardından Beşiktaş'ta göreve başlayan Teknik Direktör Mustafa Denizli dün ilk antrenmanına çıktı, Ümraniye'nin havasını değiştirdi.
Sakat ve milli oyuncuların yokluğuna rağmen mevcut kadroyu 16.00'da Nevzat Demir Tesisleri'ne çağıran Mustafa hoca, oyuncularıyla bir tanışma toplantısı gerçekleştirdi. Takımdan istediklerini ve hedeflerini kısaca anlatan Denizli, daha sonra takımı antrenmana çıkardı.

Çalışmaya, sağ arka adalesinde ödem bulunan Serdar Özkan ile sol topuğunda sorun bulunan İbrahim Toraman katılmadı. Toraman'ın bugün idmanlara başlayacağı, Serdar'ın ise Gençlerbirliği karşısında oynayamayacağı ifade edildi.
Milli takımlarda bulunan Serdar Kurtuluş, Batuhan, Aydın Karabulut, Emre Özkan ve kaleci Erdem Köse de antrenmana katılmadı. Ağrıları nedeniyle milli takımdan affını isteyen Holosko'nun da arkadaşlarıyla birlikte çalışması dikkat çekti. Ülkesinden rötarlı dönen Sivok ve Zapotocny, antrenmana 15 dakika geç katıldı.

İdmanda sürekli güler yüzünü gösteren Denizli, top kapma çalışmasında bile oyuncularını sürekli uyardı. Tatlı sert tavrıyla, oyuncuları kırmadan dikkatlerini çıkan Denizli'nin enerjik tavrı ve antrenman arzusu da dikkat çekiciydi.

Bu arada Mustafa Denizli'nin yardımcısı olması beklenen, ancak antrenör lisansının yetersizliği sebebiyle bu göreve getirilmeyen Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'ın altyapı antrenörü olmasına karar verildi.
Kaynak:
Bu haber toplam 1078 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri