Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Denizli'den siyah-beyazlılara ilk mesaj

09 Ekim 2008 / 19:45
Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Mustafa Denizli, ayağının tozuyla taraftarlara ilk sıcak mesajını verdi, 'Beklentilerinizi biliyorum, merak etmeyin' dedi
Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Mustafa Denizli, lig yarışını önde tamamlayabilmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Mustafa Denizli, BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki imza törenin ardından, BJK TV'de, canlı yayında yaptığı açıklamada, ligin bir maraton olduğu ifade ederek, ''Benden ve takımdan beklentilerin neler olduğunu biliyoruz. Bunlara cevap vereceğiz, merak etmesinler. İnşallah rakiplerimizle tüm sağlıklı mücadeleyi saha içinde centilmence yapıp, öyle bir sevinci birlikte yaşarız'' dedi.

Denizli, ''Beşiktaş, nasıl bir oyun şablonu içinde sahaya çıkacak?'' sorusuna, ''İki önemli unsur var. Birincisi, taraftar tribünde oynanan futboldan keyif alıyor mu? İkincisi, neticede takım kazanıyor mu? Birinci öge iyi oynamak. İyi oynadığımız zaman, sonuç ne olursa olsun, uzun vadede mutlaka kazanırsınız. Biz, ikisini de gerçekleştirmek istiyoruz. Yarışı önde tamamlayabilmek için elimizden geleni yapacağız'' yanıtını verdi.

Taraftarları, özellikle sahalarında yapacakları maçlarda tribünlerde görmek istediklerini vurgulayan Denizli, ''Taraftarlarımız şunu bilsin, zaman gelir belki maç kaybederiz, bunlar hiç önemli değil. Ben buraya neden geldiğimi ve sezon sonunda onlarla ne yaşayacağımızı biliyorum'' diye konuştu.

Denizli, altyapıdaki antrenörlerle de görüşeceğini, yetenekli genç oyunculara (A) takımda fırsat vereceğini söyledi.

Denizli, ''Ertuğrul Sağlam ile görüşmeniz oldu mu? Takımla ilgili bilgi aldınız mı?'' sorusu üzerine, ''Hayır, benim aldığım bilgiye göre Ertuğrul hocamız cumartesi günü gelecek ve birlikte olacağız'' dedi
Kaynak:
Bu haber toplam 858 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri