Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dev kampanya başlıyor

16 Eylül 2008 / 07:38
"Fatih Terim aynı anda 4 futbol takımı çalıştırsın. Türkiye kurtulsun." Kampanyası

Mümtaz Türk Spor Medyası sıkı dur, senin ve Türkiye'nin kurtuluş reçetesi habername.com'dan geliyor.

“Fatih Terim aynı anda 4 futbol takımı çalıştırsın. Türkiye kurtulsun.” Kampanyası başlıyor.

Fatih Terim bir fenomen. Bir futbol okulu ve futbol ekolü olmayan Türkiye'de tek başına bir ekol. Tarzını beğenirsiniz beğenmezsiniz, tavrını hırçın bulursunuz, bulmazsınız. Adana'nın bıçkın delikanlısı Fatih Terim, bu tarz ve tavrıyla Türkiye'ye UEFA Kupasını getirdi, Milli Takımı Avrupa Üçüncü yaptı.

Ondaki enerjinin tükenmesine imkan yok. Bir atom çekirdeği gibi. CERN'deki "büyük deney"in öncelikle Fatih Terim üzerinde yapılması gerekiyordu. Bilim adamları büyük bir yanılgı içindeler. Yılda en fazla 10 tane Milli Takım maçıyla, Fatih Terim'in önünü kesiyoruz, ayağına prangalar vuruyoruz. Yetmedi, yetmez, bu kadar az maç, Fatih Terim'i kesmez.

Hafızalarımızı tazeleyecek olursak, Fatih Terim, Avrupa üçüncüsü olmuş Türk Milli Takımının Teknik Direktörü olarak yurda döndü, Ermenistan ve Belçika maçlarıyla yeniden gündemin birinci sırasına oturdu.

Türk Spor Medyası ve Türkiye Futbol Federasyonu, bugünlerde “Fatih Terim aynı anda 2 takım çalıştırır mı?” konusunu tartışıyor.

Biz habername.com olarak daha büyük bir öneride bulunuyoruz:

Fatih Terim, aynı anda 4 takım çalıştırsın!..

Türkiye Süper Liginde bir Takım, Bank Asya 1.Liginden bir Takım ve 2.Ligden bir takım olmak üzere, toplam 3 lig takımı ve Türk Milli Takımını aynı anda çalıştırsın. Ondaki bu büyük enerjinin önüne ancak böyle geçebiliriz.

Futbol Federasyonu, hazırlayacağı bir talimatla Fatih Terim'in çalıştıracağı takımların lig fikstürlerini rahatlıkla ayarlayabilir. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere, 3 takımla haftada 3 maça çıkar Fatih Terim; Milli Takımın maçlarında da Liglere ara verileceği için (Tabi 1 ve 2. Lige de ara vermek gerekecek.) güle oynaya saha kenarındaki yerini alabilir. Fatih Terim, Türkiye Liglerinde çıkacağı maçlarda, Mümtaz Türk Medyasıyla cedelleşirken, Milli Takımın maçları kavgasız, gürültüsüz, her türlü gerilimden uzak bir şekilde akıp gider. Böylece Fatih Terim de rahat eder, biz de rahat ederiz. Ne UEFA'dan azar işitiriz ne de FİFA'dan ceza yeriz.

Türk Milleti olarak Fatih Terim'e aynı 4 takım çalıştırma imkanı verirsek ne olur? Habername.com olarak iddia ediyoruz:
1.Türk Milli Takımı rahatlıkla Dünya Şampiyonu olur.
2.Fatih Terim'in Türkiye Liglerinde çalıştırdığı 3 takımdan 2'si garanti şampiyon olur.
3.Siyasi ve ekonomik sıkıntılar bir kenara itilir, Türkiye her gün Fatih Terim ve Futbol(!) konuşur.
4..Gündem üretme kısırlığı çeken Türk Spor Medyasının haftanın her günü sayfalarını dolduracak malzemesi olur; hem tiraj hem de itibar kazanır!..

Vatanını, milletini seven her Türk vatandaşının, Fatih Terim'e bu imkanın verilmesi için seferberlik ilan etmesini istiyoruz ve herkesi “Fatih Terim aynı anda 4 futbol takımı çalıştırsın, Türkiye kurtulsun.” Kampanyasına katılmaya davet ediyoruz.

Uyan Türkiye ve bu tarihi fırsat için seferber ol!..


Mesut Doğan-Habername Özel

Kampanyaya Katılın:

Kampanyaya destek için,  aşağıdaki metni, Türkiye Futbol Federasyonunun iletişim adreslerine, mektup, faks ve emai yoluyla gönderin.

 

“Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına

Futbol Milli Takımımızın Dünya Şampiyonu olması için, Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in Türkiye Süper Ligi, Bank Asya 1.Lig ve 2.Ligde aynı anda birer Futbol Takımı çalıştırmasını ve bunun için her türlü kolaylığın sağlanmasını istiyorum.

Gereğini bilgilerinize arz ederim.”

 

Türkiye Futbol Federasyonu
İstanbul

Adres : Konaklar Mahallesi Ihlamurlu Sokak No 9  34330 4. Levent

Telefon : (0212) 282 70 20 - 8 Hat

Faks: (0212) 282 70 08

E-Mail:  tff@tff.org

 

Türkiye Futbol Federasyonu
Ankara

Adres :
Ehlibeyt Mahallesi 6. Sokak No 3 06520 Balgat

Telefon :
(0312) 473 45 45

Faks : (0312) 473 45 02


 

Kaynak:
Bu haber toplam 1570 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri